Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/pasik ti hogy reagáltok...

Fiúk/pasik ti hogy reagáltok erre?

Figyelt kérdés
..ha a barátnőtöknek rossz kedve van/kitörése van és elkezd veletek ordibálni pedig nem is te szúrtad el a napját nem csináltál neki semmi rosszat mégis csúnyán/lekezelően beszél mert ő most pont bal lábbal kelt fel vagy valami nem sikerült neki vagy csak alapból ilyen a hangulata
2012. szept. 26. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Megpuszilnám, és azt mondanám neki hogy "majd kereslek ha megnyugodtál"

Mivel magammal szemben sem tudok sokszor megfelelően viselkedni, így vele is próbálnék kedves lenni meg helyeselni amit mond, mást nem tudnék tenni..

20/F

2012. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elzavarom, otthon anyukának, apukának hisztizzen.

25f

2012. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsővel nem értek egyet!Az a legrosszabb ha pont nagyfeszültség közepette mennél oda hozzá és puszilgatnád stb mivel úgyis ezt mondaná: "HAGGYÁL MÁR BÉKÉN NE NYÚLJ HOZZÁM!!!!"
2012. szept. 27. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
a barátom itt volt mikor más miatt kiborultam és mondtam h hagyjon de ari volt és megölelt megpuszilt és hatással volt rám lenyugodtam tőle :) ő is szokott ilyen elviselhetetlen lenni ilyenkor én is felvidítom :)
2012. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem puszilgatnám, csak annyit mondanék, hogy elhúzok a pitsába, majd beszélünk ha megint normális leszel.
2012. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!