Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon súlyos ez az önbizalomh...

Nagyon súlyos ez az önbizalomhiány? Hogy segíthetnék magamon? Más is érez így?

Figyelt kérdés
Folyton a fejemben vannak a volt párjaim bántásai. Sokszor éreztették velem, én nem vagyok elég csinos, vagy éppen mikor velem voltak is másra tettek hangos megjegyzést. Egy volt párom minden nap, már szeretkezés közben is a volt nőjét emlegette, aki (szerintem) sokkal csúnyább, és duci is volt. Emiatt is szakítottam vele. A mostani Párommal is volt egy helyzet, ami nagyon bánt. Másfél éve (tehát elég rég) egy nő miatt hazudozott nekem, mert félt féltékeny leszek rá ha találkoznak. Hát ezt érdemlem? Nekem mindenkire féltékenyre kell lennem, ennyire nem vagyok jó??? Tudom, felfújom a dolgokat, de beleőrülök. Az utcán gyakran megszólítanak, utánam néznek férfiak, ezt ilyenkor nagyon kényelmetlenül élem meg, mert nem tartom magam csinosnak. Állandóan a külsőmmel foglalkozom, minden tükörben megnézem jó-e a hajam, de volt már hogy elszakadt a cérna, és ordítani tudtam volna, majdnem összetörtem többször is a nagytükröt. Rengetegszer sírok és állandóan azon tépelődöm, hogy lehetnék jobb. Segítsen valaki, mert érzem, hogy ez így nem normális!
2009. aug. 3. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

huh, ez tényleg nem normális...de nem a külső minden, amelyik pasinak ennyire igen, az nem érdemel meg. Ha a belsőd szép, az remek kisugárzást ad. És az a fontosabb!

Lehet hogy nem vagy túl csinos de ha jól érzed magad a bőrödben és van egy kis egészséges önbizalmad, az sokkal vonzóbb! Lányként mondom ezt.

2009. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs semmi önbizalmad, ami nagy baj! furcsán hangzik, de kezdj el sportolni! növeli az önbizalmat és az alaknak is jót tesz, plusz boldogsághormont termel a szervezet. heti 4 aerobick és egy hónapon belül tuti jobban leszel!
2009. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17.34-es vagyok. még valami: SOHA NE ENGEDD, egy hülye ürge elrontsa a kedvedet. sportolj, csináltass jó frizurát, laza sminket és rúgd ki a bunkó azt a barmot! olyannal járj, aki megérdemel, megbecsül!
2009. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
háhhh, ez jó volt! és milyen igaz! (16.56os vagyok)
2009. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos és kedves tanácsokat, válaszokat!
2009. aug. 3. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerős történet... Engem az állítolagos barátnőim fosztottak meg az önbizalmamtól.

Én is többször törtem már össze tükröt mert nem voltam elégedett azzal amit láttam és én is bárhová megyek minden tükörben ellenőrzöm minden rendben van-e rajtam, sőt én még sokkal rosszabbakat is csinálok.

Bár én még csak 16 éves vagyok de egy szemernyi önbizalmam nincsen.

Én is sportolok és azért segít valamicskét szóval próbáld ki te is hátha csoda történik...

2009. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!