Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan ne nézzek ki cukinak?

Hogyan ne nézzek ki cukinak?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy állandóan cukinak látnak az emberek a külsőm miatt. Alacsony (160 cm) 53 kiló de nem tökéletes az alakom és kerek arcom van. Nem öltözködöm kirívóan sem, barna hajam van. Valószínű emiatt van ez. Van valami tanácsotok, hogy ne nézzek ki aranyosnak/cukinak?

18/l



2012. szept. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

ohj..ugyan ez a problémám.én is egy kerek fejű figura vagyok nagy szemekkel fiatal arccal.

esetleg sminkelj merészebben vagy kicsit keményebb ruhákat hordj.Nem tudom,esetleg vagányabb lehetne a stílusod,de ha belegondol az ember szerintem nincs baj a cukisággal,foleg ha természetes. :) annál szimpatikusabb nekem egy ember.

Persze egy idő után megunom én is a sok cukizgatást..

2012. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem könnyű így főleg, hogy egyébként nem vagyok az a "cuki ember" akinek elsőre tűnök :D köszi a választ
2012. szept. 30. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, ha cukinak találnak. Sokkal jobb, mintha r*bancosnak, netán k*rvásnak látnának.
2012. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen még mindig ezzel küzdök :) 155cm-re nőttem, normál testalkatom van, szintén barna hajú, kék szemmel. Dettó ugyanez a kategória. Maximum 16-nak néznek, személyit mindenhol kérnek tőlem... :) Egy ideig zavart, de már úgy vagyok vele, hogy jó nekem így... Lehetne sokkal rosszabb is. Ilyen idős koromra sikerült végre elfogadnom magam :) Nem olyan szörnyű ez, érezhetnéd szerencsésnek is magad :)
2012. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!