Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 vagyok, de nem nézek ki...

14 vagyok, de nem nézek ki annyinak. Ennek több oka is van: nincs mellem, nem szedem a szemöldököm stb. Mit tegyek, h pár hét alatt többnek nézzek k?

Figyelt kérdés
Frizura tippeket,öltözködés,sminkelési tippek!? :)

2012. szept. 15. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

miért akarsz többnek kinézni?

14 évesen ez teljesen normális és javaslom, hogy alapozót meg púdert ne használj mert a bőrőd fogja bánni később de pl szemspirál meg szemceruza esetleg szemhéjfesték ezek dobnak egy kicsit a korodon de púder meg alapozót semmiféleképpen ne rakj fel ha védeni akarod a bőrőd

2012. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves vagy ! :))
2012. szept. 15. 22:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vonásaid kislányosak, a sminktől nem fogsz idősebbnek kinézni, maximum felnőttnek tűnni akaró kislánynak.

Tapasztalatból mondom.

18 vagyok, de arcra kb 14-15 évesnek nézeki ki. Hiába nőies az alakom, mindenki gyereknek néz.

Próbálj meg nőiesebben öltözködni (ezalatt nem a tűsarkút és az extra mini szoknyát értem).

Frizurák közül a kontyot ajánlanám, bár rajtam még az sem segített. xD :P

2012. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Bármit veszel, kensz magadra, max. koravénnek tűnsz... FOgadd el így magad, nem tudom, miért kéne 14 évesen éretebbnek kinézned. :) Sőt, én 17 vagyok, és nem nézek ki többnek 15-nél. :)
2012. szept. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz és szedesd ki a szemöldököt, aztán fodrászhoz és csináltass egy korodhoz illő frizurát (linkelnék képet, de nem tudom mekkora a hajad és mennyit vagy hajlandó abból kivágatni.)

Sminknek ne használj sokat, csak szempillaspirál, szemceruza (bár nem muszáj) és szájfény. A szemhéjfestéket vagy minekhívják inkább különleges alkalmakra hanyagold szerintem, nem egy 14 éves lánynak való.

Öltözködés az attól függ, hogy milyen a stílusod. Ha megmondod ezt is linkelek képeket.

A melleid miatt ne aggódj, majd megnő.

Az alakod az milyen? Ha túlsúlyos vagy picit sportolj, de csak addig, hogy normális alakod legyen, nem szép a csont és bőr.

A hajadat néha vasald ki, göndörítsd be, kösd fel copfba, csinálj kontyot, vagy oldalra kösd / fond. :)


15/L

2012. szept. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Normál testalkatom van..:) Hát váll alatt kb 3-5 cm a hajam. :) Bármennyit hajlandó vagyok vágatni. :)
2012. szept. 16. 15:22
 7/11 Cöhh... válasza:
Szerintem örülj neki, hogy még gyerek vagy. Ha nagyon zavar a külsőd, szedd ki a szemöldököd de maradj természetes. Ne állj be a tinirib@ncok közé.
2012. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én pont fordítva vagyok mármint 13 vagyok lány és 20nak néznek... Balatonon az apámmal dolgoztam és azt hitte mindenki hogy a csaja vagyok :/ :D
2012. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia :)

az 5-dik vagyok.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


nekem ilyen hajam van, csak kb. vállig ér. Azt mondták, hogy legalább 17-nek nézek ki tőle :)

[link]



még esetleg nézz itt körül :D

[link]

2012. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fekete szemceruza+szempillaspirál+korrektor (ha zsíros a bőröd esetleg púder)

szemöldökszedés kozmetikusnál kb. 400 Ft


csőfarmer az szerintem jó :) maximum a felsőruhát, amit variálni tudsz. Ne mindig melegítőfelső legyen rajtad, vegyél pl. kardigánt. Vagy valamilyen szép blúzt, egyszínű pólót.



Cipőből nem kell magassarkú, de a pár centis telitalpú belefér, ha tetszik, és tudsz is benne menni. :) (bár ettől nem fogsz többnek kinézni)

Magas szárú sportcipő szerintem jó (attól függ mennyit szánsz rá)

írd meg, szívesen segítek !:)

2012. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!