Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon világos...

Szilviaaaaaa kérdése:

Szerintetek nagyon világos arcbőrhöz és szinte már fekete szemekhez milyen hajszín állna a legjobban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mindegyik :D Leginkább a szőkét, vöröset és avilágosbarnát tudom elképzelni fehér bőrhöz. A feketével az a gond, hogy hiába világos vagy kreol a bőre valakinek, de ha az arcszerkezete elváltozik tőle, akkor szívás van. Van, akit keményít, van, akit fiatalít. Csalóka egy szín.
2012. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

világosbarna, mézbarna, sötétszőke

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem sötét szemhez nem áll jól a szőke. Ki lehet belőle hozni valamit, de nem lesz természetes.


[link]

2012. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

brittyani murphy pl jobban tetszik szőkén mint barnán,pedig barna szeme van:

[link]



[link]

2012. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez azért ennyire nem egyszerű, mert ezeken kívül még nagyon sok mindentől függ, kinek mi áll jól. A világos bőrszín amúgy is sokféle tónust takarhat, pl nem mindegy, hogy rózsaszínes vagy inkább sárgás a bőröd árnyalata, vagy netán kékes. Rózsaszínes bőrhöz inkább a világosabb hajszínt tudnám elképzelni, sárgáshoz, kékeshez a feketét, nézd csak meg a kínaiakat. Ezen kívül még nem mindegy a szemöldököd, szempillád színe sem, kivéve ha ezeket is fested. Mert pl fekete hajjal a világosbarna szemöldök szerintem hülyén néz ki, meg vörös hajhoz is a fekete, nem árt ha valamennyire harmonizálnak ezek.


Azt sem tudjuk milyen volt az eredeti hajszíned. Nem ártana azt is tanulmányozni, mert nem mindig szerencsés attól teljes mértékben eltérő színt választani, felborítja az összhangot. Ráadásul egy eredetileg fekete haj full kihidrogénezve, besárgulva megint csak érdekes kategória, a vékony szálú eredetileg szőke, majd matt feketére festett sörényekkel együtt, főleg ami lenövéskor úgy néz ki, mintha kopaszodnál.

2012. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon köszönöm a válaszokat :) Édesek vagytok :D


az eredeti hajszínem

[link]

kb ilyen és vastag szálú, de már annyira sokszor volt festve most már inkább ilyen kopott vöröses barna:)

igen tudom, hogy az se mind1 hogy milyen tónusú az arcom, halvány szeplők vannak az arccsontomnál/ orromon :) és igen sminkelem magam.

2012. okt. 1. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as, az nem szőke, hanem sárga. Az semmilyen szemmel nem természetes. Nekem aranyszőke hajam van sötétbarna szemmel, úgyhogy természetellenes vagyok:D
2012. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen a szőke az jól néz ki sötét szemmel is pl.: Zimány Linda

De én maradnék a barnánál csak nem tudom melyik árnyalata legyen :D

2012. okt. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!