Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szabadulni akarok ettől az...

Szabadulni akarok ettől az érzéstől, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van már kb négy éve egy nagyon jó barátnőm. Kedves,jószívű,törődik másokkal,főleg velem,nem tudok rá rosszat mondani,testvéremként szeretem és ő is engem. A baj csak az,hogy nehéz a barátnőjének lenni,mert ő olyan csinos(tökéletes alakja és gyönyörű arca van),készültek róla portfóliók,kapott már több modellfelkérést is,okos,tapadnak rá a jobbnál jobb pasik,én meg egyáltalán nem vagyok csinos,sőt! Tényleg szeretem és ragaszkodok hozzá,de egyszerűen rossz érzés,hogy naki megvan mindene(ő az ő szülei pénzesek is),én meg sem csinos,sem népszerű,sem pénzes nem vagyok. Egyszer az a pasi volt érte oda,akiért én majd meghaltam,persze nekem esélyem sem volt a fiúnál. És mindig ez van! Annyira szégyenlem,de irigy vagyok rá! Már nehéz azt hallgatni tőle,hogy milyen jó pasija van,milyen jó vele,stb. Persze nem henceg ezzel,csak mindent megosztunk egymással. De nem akarok irigy lenni rá,mert tényleg nem érdemli meg,hogy így érezzek iránta! Annyira utálom magam emiatt! Mit tegyek,hogy ne irigyeljem őt ennyire, és hogy ne legyen ilyen rossz az árnyékában élni? Kérlek segítsetek! 19/L

2012. okt. 3. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy megváltozz? Mi a bajod magaddal? Mert a leírás alapján te elég kevésre értékeled magad, pedig én még nem láttam csúnya nőt. Max olyat aki előnytelenül öltözik, nem tudja milyen frizura, smink áll jól neki. Vagy épp igénytelen, el van hízva, de ezen minden lehet változtatni, bárkiből lehet szép nő.
2012. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze,változni szeretnék a legjobban. Olyan akarok lenni,mint ő! De aki alapól nem csinos,az csinálhat magával akármit,főleg ha a lány akivel lóg 1000X csinosabb nála :(
2012. okt. 3. 00:38
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha annyira nagyon jó berátnők vagytok, mondd meg neki nyugodtan, hogy szeretnél változni, mert túl szürkének érzed magad. És mivel ő ért az öltözködéshez/sminkeléshez/hajhoz, segítsen neked ebben. Tanítson meg sminkelni, ajánljon frizurákat, adjon öltözködési tippeke stb.

Gondolom tisztában van a ti anyagi helyzetetekkel, így nyugodtan mondhatod, hogy ne drága cuccokat ajánljon. Ha tényleg igazi barátnő, akkor mindenképp segíteni fog. Ha viszont nem, akkor igyekezni fog úgy intézni a dolgokat, hogy a végén rájöjj, hogy úgy vagy jó, ahogy vagy.

2012. okt. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha segítséget kérnék tőle,biztosan segítene,de nekem nem az öltözködésemmel vagy a frizurámmal van a baj,hanem egyszerűen nem vagyok csinos és ezzel ő sem tudna mit kezdeni
2012. okt. 3. 01:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Épp abban kellene a segítségét kérned, hogy segítsen csinosnak lenni :)
2012. okt. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz,hogy én csinos legyek,plasztikai sebész kéne
2012. okt. 3. 01:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi a bajod magaddal?
2012. okt. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az,hogy egyszerűen nincs rajtam semmi szép
2012. okt. 3. 01:52
 9/17 anonim ***** válasza:
De ne a barátnődhöz mérten nézd... Ő előnyösen öltözködik, előnyös a frizurája, a sminkje és nem utolsó sorban van önbizalma, ezért látod szépnek.
2012. okt. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most nem hozzá képest,de mindegy kihez képest nézzük én akkor sem vagyok csinos. És ő természetes szépség. Smink nélkül,kócos hajjal és rongyos ruhában is szép. Tökéletes alakja van. Ő minden fiú álma!
2012. okt. 3. 02:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!