Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hajhosszabbítás és dúsítás...

A hajhosszabbítás és dúsítás mennyibe kerül és mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretném meghosszabbítani és dúsítani a hajam, viszont nem tudom, hogy hol végeznek jó munkát és mennyiért. Tippek?

2012. okt. 3. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 100ból kijött szempillával,70cm,130 g,minőségi (ismerősöm a fodrász,és kb 40%ot engedett)

én vidéken csináltattam

2012. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akárhol végeznek, nem lehet elrontani, attól függ ha van ismerősöd akkor biztos olcsóbban de maga a haj ált. 40 körül kezdődik és az még olyan 30-40 cm. meg attól is függ hogyan szeretnéd felrakatni ... milyen minőségű honnan származik...
2012. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos el lehet rontani.... én voltam pesten valami csajnál,aki rossz minőségű keratinnal tette fel,és hát volt szenvedés.ráadásul drágán csinálta,ennek ellenére másfél hónap múlva le kellett szednem.inkább menj neves szalonba,v ismerőshöz,akinek már láttad a munkáit,mert nem vicces,ha elrontják...
2012. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vani08 válasza:
Szia, keratinos-hoilleszteses hajhosszabbitassal foglalkozom, ha erdekelne olcson igenyes es tartos munka, varom a leveled! :-) Kepet is tudok kuldeni a munkaimrol!
2013. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!