Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet olyan fiú akinek jó a...

Lehet olyan fiú akinek jó a teste és eléggé csúnyácska a feje, mégis szép barátnője legyen?

Figyelt kérdés

Mi számít jobban a test vagy a fej? A "csúnyácskával" olyanokra célzok hogy pl nagy orr és ilyesmik.


14/F



2012. okt. 4. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
igen láttam már nem egy ilyet.de ez nem jelenti azt hogy mindenképp dögös csajt kell keresned.
2012. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok csúnya srácnak van szép barátnője, nem ezen múlik. Viszont valamivel meg kell hogy fogd a csajokat, szóval belsőleg kell rendben lenned... vicces, okos, kedves, rendes, aranyos, stb.
2012. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van pénze a srácnak simán
2012. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá pénz. Legalábbis az érzelmeket nem lehet megvásárolni. Egy érettebb lány valóban tud a külső mögé is nézni, nem elég tip-topnak lenni kívülről...nem egy bábuval szeretnék lenni, hanem egy értelmes, jószívű, segítőkész és megértő sráccal. Persze, biztosan közhely és unalmas válasz. De ha a fiú is hasonló tulajdonságokat keres, akkor így működik. Az más, hogy csomóan azért vannak együtt, mert jó mutaogatni a másikat...a te korosztályodban ez lesz majd sajna. De ezt idővel az értelmesebbek kinövik :)


Egyébként meg a csúnyácska sem biztos, hogy mindenkinek csúnya. Lehet, hogy van valamid, amit te nem látsz/nem úgy látsz, viszont egy leányzót meg pont az fog majd meg.

2012. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít a modorod. Ha kedves vagy, és jó fej, akkor fel sem fog tűnni, hogy az arcberendezésed nem a legjobb.
2012. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nagy orr miatt nem lesz senki se csúnya, legalábbis fiúknál.

De nekem van egy ismerősöm, akit amikor először megláttam, az volt a véleményem róla, hogy ronda. De minél jobban megismerem szinte teljesen más szemmel nézek rá. "Megszépült" vagy nem is tudom. Szóval, igen van esélyed szép barátnőre is, ne keseredj el!

2012. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)))
2012. okt. 5. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én egyszer láttam egy olyan párost ahol a nő volt kb 2 méter a fiú meg kb 150 cm és mind a kettő csúnya volt:D


de egyébként mindenkinek más a szép szóval te lehet tetszel valakinek más meg bűn rondának tart

2012. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!