Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudom hogy rengeteg ilyen...

Tudom hogy rengeteg ilyen kerdes van de most oszinten szepek-e a szemeim. Nem tul eros arnyalatu zold? Tenyleg ilyen szemszinem van semmi photoshop (: mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 1. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nekem alapból nem tetszenek a zöld szemek (még jó hogy a férjemnek is az van, na de nem is ezért szeretem:)...) de a tiédnek szerintem szép színe van és nagyon különleges.
2012. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
koszi szepen... es meg tobb valaszt csak oszinten ;)
2012. okt. 1. 18:43
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez a kép simán mókolva van, tehát a semmi photoshop kajli.
2012. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szép zöld a szemed. Nem mindennapi szemszín. Nekem barna a szemem színe, ezért nem tartom rendkívülinek. Örlütem volna ha nekem is zöld lenne..
2012. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
kedves red4me itt tenyleg semmi ps nincs... ez a kep egy sima webkameraval keszult kep (:
2012. okt. 1. 18:50
 6/26 A kérdező kommentje:
utolsonak is koszi :)
2012. okt. 1. 18:51
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. De a szemöldöködet kiszedhetnéd egy icipicit :D
2012. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Eleve ott kezdődik hogy két különböző szinű a szemed. A jobb szürke, a bal zöld. A mókolás valóban lehet a webkamera automatikus finomitása, de még mindig gyanús a dolog a szem tükrözödés miatt.

Csinálj egy minőségibb kamerával képet, ezzel becsapod magad és mindenkit hisz az egész kép zöldes árnyalatban úszik, elég csak ránézni a háttérre. Még a hajad is zöld.

2012. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
tényleg csalóka kép.. Hiszen most hogy jobban megnéztem a képet, a hajad is zöldes árnyalatú.. A zöld szín erősen dominál a képen..
2012. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
másik képet!
2012. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!