Fogszabályzó? :S

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,és hát,hogy úgy mondjam 'nyuszifogaim' vannak. Mármint felül az első kettő egy icipicit nagyobb mint a többi,és az egyik egy kicsit rá is áll a másikra. A többiek nem veszik észere,nem szadiznak érte,de engem zavar :D Na és a helyzet az,hogy kedden megyünk fogorvoshoz,és több mint valószínű,hogy lesz fogszabim. :|

Ja és mellékesen szerintetek cikiznének érte? Szemüveges vagyok,de csak néhány órán hordom,mert nem olyan rossz a szemem. A bőröm szép.:))

Tapasztalatok?tisztítás,evés?Fog fájni?Meddig kell hordanom? Egy osztálytársnőm túl van rajta,és egy osztálytársam pedig sulikezdéskor kapott,és nagyon aranyos vele:DD lehet kérni olyan színes gumikat?:)



2012. okt. 5. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:

10 hónapja van fogszabim, mondjuk nekem átlátszó, de nem teljesen szóval látszik, hogy rajtam van, de eddig semmiféle attrocitás nem ért emiatt. Én nem állami helyen csináltattam, szóval nekem nem fájt és nekem nincsenek olyan kis színes gumijaim, de ha államinál csináltatod ott biztos olyat fogsz kapni. Szerintem a mai világban már az a gáz akinek kuszák a fogai, mert tényleg mindenkinek van fogszabija...:)) Bármi kérdésed van szívesen válaszolok privibe is :))

17/L

2012. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,azt hiszem valamelyest megnyugodtam. :)
2012. okt. 5. 19:17
 3/10 anonim válasza:

Nyugi, nem fognak cikizni érte!! Miért tennék?!

Nekem már 1 éve van fogszabályzóm, és nem rossz!! Tényleg!

Először nagyon furcsa!! Enni nem olyan jó , nem harapok, hanem pl, a szendvicset kis darabokban tezsem a számba! Sok dolgot nem szabad vele enni, de én sok dolgot megszegek, pl. rágógumi! :D Ívcsere után kb.5-6 napig fáj, eléggé!!! De utána meg sem érzem!!! És jóhír :fogszabályzóra fájdalomcsilláapító : fagyi!! <3

Ne izgulj! :)

2012. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ja és azt elfelejtettem h ahova én járok ott kb. húsz színből lehet választani, és mindíg más színű is lehet!
2012. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindent megadnék, hogy visszamenjek az időben és fogszabályozót kérjek.Sajnos, amikor én voltam annyi idős nem foglalkoztam vele se én, se a szüleim, felnőtt koromban jöttem rá, hogy kellene, és szeretnék, mert az egyik fogam kiáll. Sajnos így már támogatást sem kapnék rá, most pedig másra kell a pénz. Szóval szerintem hajrá, ne félj tőle. Gondolj arra, hogy utána tökéletes, hibátlan fogsorod lesz! :)
2012. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve van ,nemsokára leszedik.Nekem rendes fém.Nemtudom miért de ezt választottam.Az ,hogy meddig lesz fent az attól függ milyen állpotban vannak a fogaid.Nekem azt mondták először , hogy 2,5-3 év.De kevesebb mint 1,5 év alatt kész lett.A felrakása nem fáj ,csak sokáig kell bírni tátott szájjal.Tisztításhoz pl. vannak speciális fogkefék.Evésben először kicsit zavarni fog de meg lehet szokni kb. 1 hét alatt.És nem akarlak ijesztgetni de először fájni fog.De nem halálosan vèszes.Szerintem jól is fog állni ,hiszen a többségnek jól áll.Utána pedig szépek lesznek a fogaid ,ez is egy jó pont. ;D
2012. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem soká felteszik és én 17 éves vagyok. Hidd el, ez sokkal rosszabb mint neked, mert te mire végzel az általánossal, csak egy emlék lesz, a gimit szép fogakkal kezdheted.
2012. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek,mentek a zöld kezecskék!! :-)
2012. okt. 6. 09:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem fél éve van és semmi baj nincs vele. Rendes fém, én mondjuk mindig fém színű gumikkal kérem, h ne legyen olyan feltűnő, de nem zavar. :) Könnyen meg lehet szokni és szerintem sose fáj 5-6 napig, max. 1-2.

"Én nem állami helyen csináltattam, szóval nekem nem fájt" - ez meg hülyeség, mert attól, h állami vagy nem állami nem fog kevésbé vagy jobban fájni. Bármilyen fogszabályzó az elején ígyis-úgyis kellemetlen lesz egy pár napig, de nem vészes.

Cikizni meg senki se fog, nyugi! :D

2012. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi:)
2012. okt. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!