Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Durva, hogy 17évesen semmi...

Durva, hogy 17évesen semmi mellem nincs?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve mikor nöl meg?

2012. okt. 7. 01:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem gáz,de kérhetek képet privibe?
2012. okt. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2%
Sztem még nem gáz, de azért ha lehez énis kérnék egy képet hogy lássam mennyi az a semmi.
2012. okt. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%

durva?mihez képest?

am 21éveskorodig nöl.

képet én is kérnék.

2012. okt. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem azért kaptatok sok minuszt mert a képet privátban kértétek.
2012. okt. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, nekem sincs szinte semmi mellem, mikor elkezdett nőni, azonnal abba is maradt, és 20 éves vagyok. Ha téged nem zavar, és jól érzed magad így, akkor teljesen rendben van. Engem is sokszor szekáltak fiúk, hogy egy nő attól nő, hogy vannak domborulatai, de nem érdekelt. Egy fiú se lenne, akinek a kedvéért megnagyobbítanám, én akkor érzeném magam rosszul, mert mindig attól féltem, hogy egyszer nekem is megnő akkorára, mint másoknak, amit én sose akartam.
2012. okt. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 VVMMvvmm ***** válasza:
35%
Stop! Fiú vagy lány a kérdező?
2012. okt. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva, nem a világvége. Én 25 vagyok, szinte semmi mellem nincs, de elfogadtam magam, elfogadtam az adottságaim, és senkivel nem cserélnék!:)
2012. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
VVMMvvmm 17/lány vagyok. Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat, próbálom magamat elfogadni, de tényleg semmi mellem csak épphogy egy kidudorodás:(
2012. okt. 7. 12:36
 9/23 anonim ***** válasza:

1 hét múlva 22 leszek és semmi mellem:(

Én ezt sajnos nem tudom elfogadni, utálom, hogy mindenkinek van, csak nekem nem:(

és nekem már esélyem sincs rá, hogy legyen valami:(

2012. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs mellem, 26 vagyok, de mit számít ez? Mire kell nektek a nagy mell? Sose értettem... lapos vagyok mint egy fiú, ennek ellenére minden pasi oda van értem, sose volt gondom abból hogy kicsi a mellem. Nem vagyok kevésbé nőies mint az akinek óriás mellei vannak.

17 évesen még van esélyed hogy nő valamennyit.

2012. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!