Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes lányok vagy...

Természetes lányok vagy plasztikázott nők jönnek be jobban a pasiknak? Van olyan fiú aki mondjuk azért nem jön össze egy lánnyal mert mondjuk kicsi mellei vannak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajj, ne legyél már butus :)


Fogalmazzunk úgy, hogy a normális srácoknak a természetes lányok jönnek be.


Az ilyen agyament, 8 általánost végzett csilivili szarokban, rózsaszín izompólóban meg fehér naciban feszítő buzeráns, csillogós fülbevalós fehérjeporral kigyúrt diszkósmajmoknak meg a nem feltétlen plasztikázott, de minimum műszempillás, műkörmös, pórhajas lotyók :)


Fogalmazunk úgy, hogy mindenki megtalálja a maga párját.


A mellpreferencia meg egyéni dolog, van aki a kicsit, van aki a nagyot szereti. Szerintem kevés az olyan férfi, aki csak a mellméret miatt választ partnert - és ha van is ilyen, hát hogy is mondjam, nem szeretném tudni milyen értelmi szinten áll. Ha valakinek tetszel, netalántán szeret téged, nem a mellméret lesz mérvadó!


De ha ez megnyugtat, ismerek olyan srácokat, akik kifejezetten a kicsire-közepesre esküsznek, mert állításuk szerint esztétikusabb, szebb tartású, általában kisebb bimbóudvarral, stb. A nagy melleknél viszont nem ritka, hogy ha kikerül a melltartóból lóg már huszonévesen is.

2012. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pasiknak? Mint tudjuk nem mind egyforma, egyiknek kicsi mell tetszik, a másiknak meg a nagy... normális pasik a természeteset szeretik mindenképp. De a mellméret nem egy olyan fontos dolog mint sok nő azt képzeli.
2012. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen van olyan aki azért nem jön össze egy lánnyal, mert kicsi a melle. Egyik barátom rá az élő példa, 9 éve ismerem, elég jó viszonyban vagyunk, sokat eljártunk együtt ide oda, végig néztem, ahogy néhány barátnőm próbál neki vágódni, volt olyan aki kertelés nélkül felkínálta magát, de a srácnak nem kellett, mindnek A és B kosaras mellmérete volt. A jelenlegi barátnője legalább D kosárral büszkélkedik. Nagyon felszínes dolog, de létezik.
2012. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösziii :) a válaszokat :)
2012. okt. 8. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy csak a nagymellű lányok tetszenek. És ha ez felszínesnek, meg elítélendőnek számít, akkor ilyen alapon ugyanez igaz azokra, akik nem jönnek össze kövér lányokkal (nekem se tetszenek, nem azért hoztam fel példának, hanem mert azon bezzeg nem szokás így felháborodni).

Ami az első kérdést illeti: a természetes nyilván, mellből is a természetes nagy a legjobb, a szilikon nem sokkal jobb, mint a természetes kicsi.

25/F

2014. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!