Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan erheto el,...

Szerintetek hogyan erheto el, hogy valakinek pozitiv, onbizalomteli kisugarzasa legyen?

Figyelt kérdés

Pontosabban:egy lany vagyok es szeretnem tudni,hogyan lehet fejleszteni az onbizalmat,hogy a korulottem levok pozitiv kisugarzast lassanak belolem aramlani,nem pedig egy olyant akinek "ra van irva a homlokara" hogy "Nem erzem magam szepnek".

Csak olyan valaszokat kernek,amelyek segitenek es nem batortalanitanak el megjobban.Elore is koszonom:D


2012. okt. 10. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor működik, ha elégedett vagy önmagaddal. Ha kihozod magadból a legtöbbet, a legjobbat, de ez nem azt jelenti, hogy neked kell a legszebbnek lenned, mert olyan úgy sincs. Mindenkinek más a szép, de ha te jól érzed magad a bőrödben, ez kifelé is látszik, sugárzik rólad! Mosolyogj sokat, még akkor is, ha egyébként szar a kedved, légy kedves az emberekkel, sokkal jobb egy olyan arccal találkozni, amelyiken nem az általad említett kifejezés ül!
2012. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon fontos, hogy hinni kell saját magadban. Az első válasz maximálisan hasznos.
2012. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogyan kell elegedett legyek magammal? Hogyan higyjek onmagamban?
2012. okt. 10. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Régebben én is eléggé önbizalom hiányos voltam, de mára már kezdem elfogadni önmagam.

Nekem sokat segített, hogy egyszer leültem a tükör elé, és az összes 'szép' dolgot leírtam magamról.(Pl.: szép a szemem, kedves vagyok másokkal...)A cetliket kiragasztottam a tükrömre, és akárhányszor belenéztem, elolvastam őket.

A másik dolog, hogy felírtam, hogy min kéne változtatnom (többet mosolyogni, figyelni másokra), és szépen lassan, elkezdtem őket korrigálni.

Sokat kísérleteztem, hogy milyen ruhák állnak igazán jól, milyen típusú haj illik hozzám, milyen legyen a sminkem, stb.

Kerestem magamnak hobbit, többet találkoztam a barátaimmal, csak úgy elmentem sétálni, így nem is volt időm rá, hogy azon gondolkozzak, mit utálok magamban, és depresszióba essek.

Egyszerűbb a külsőségekkel kezdeni, mivel ha a tükörbe nézve elfogadod magad, feltölt önbizalommal, és az egyből meglátszik.

Rajtam is hamar észrevették, hogy többet mosolygok, mindenkihez van egy-két kedves szavam, ritkán vagyok szomorú.

Konkrétan nem tudom, hogy a külsőddel vagy a belsőddel vagy elégedetlen, de remélem, így is hasznos volt a válaszom.(:

2012. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is önbizalomhiáynos voltam. Új osztályba kerültem és elhatároztam, hogy márpedig a középpontban leszek és mindenki szeretni fog. SIkerült. Sok a barátom, járok társaságokba, jól érzem magam. Keress egy számodra TELJESEn ismeretlen társaságot és próbálj meg bekapcsolódni. EZután onnan újként tekintenek rád és csak rajtad múlik, hogy mi lesz. Gondolj rá, hogy egész életedet meghatározhatja. Ha beilleszkedtél, már sokkal jobban érzed majd magad és így mindenhol tudsz változni, csak lész türelemmel, hogy a környezeted megszokja

Higgy magadban->más is hisz benned

LÉgy mindig, minden körülmények között önmagad-> nem csalódnak benned

Gondolj arra, hogy szép vagy és mindenki imád->ha eszerint csekedsz, be is fog következni

2012. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj koszi szepen a hasznos valaszokat! Ment a zold mancs:D
2012. okt. 13. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!