Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindnekinek van kisugárzása?

Mindnekinek van kisugárzása?

Figyelt kérdés

Magamról fogalmam sincs, szépnek tartom magam, meg tudom milyen pozitív tulajdonságaim vannak, van egyedi véleményem, vilgánézetem.De nem tudom eldönteni hogy milyen kisugárzásom van, van-e egyátalán.:)

Észre szoktam venni ha valakinek erős kisugárzása van, mert ő ugye feltűnik, és muszály utánna nézni.Gondolom ez lehet az:)

Azt érzi az ember ha van neki olyan?És mindenkinek van?

Lehet hülye kérdés, de tényleg nem sokat törődtem ezzel ennyit.Köszönöm.


2011. júl. 23. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Mindenkinek van, hiszen mikor ránézel egy emberre akkor csak van róla egy benyomásod, ami egy alapvető kisugárzás nélkül nem lehetne. A kisugárzásnak az erőssége változó. Egy magabiztos, erős, jó társasági embernek valószínűleg erősebb kisugárzása van, mint egy bizonytalanabb embernek. Persze lehet fordítva is, a kisugárzás sok mindentől függ. Ez az én véleményem.
2011. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

furcsa, nekem szerintem túl nagy a kisugárzásom (ez így kicsit viccesen hangzik)

ezt úgy értem, hogy elég sok mindenkinek tetszem, pedig elég egyedi arcom van (jó, a testem szerintem nem rossz) és önbizalmam meg elég kevés (most próbálom fejleszteni)

és engem pl sokszor zavar, hogy miért néznek, néha szeretném ha nem vennének észre (pedig nem öltözködök kihívóan, rövidnadrágot, ruhát és szoknyát egyáltalán nem hordok) és ezért volt is amikor direkt fiús ruhákba jártam, hogy ne nézzenek.

mára kezdem elfogadni, hogy ez van, biztos nagyobb a kisugárzásom, mint általában, és próbaálok magabiztosabb lenni :)

2011. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hot_kiss ***** válasza:
100%
Mindenkinek van, csak nem biztos, hogy pozitív vagy elég "markáns", "domináns".
2011. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!