Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nagy orrommal?

Mit csináljak a nagy orrommal?

Figyelt kérdés
Igen, tudom egy kicsit hülye kérdés lett. 14 éves vagyok és elég nagy az orrom, nem is nagy hanem annyira hülyén áll. Oldalról minden velem egyidős lánynak szép formás orra van, nekem meg olyan nagy, hosszú, görbe. Ez még fog változni? Hány éves koromban műtethetem meg?

2012. okt. 10. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
14 évesen plasztikán gondolkodni...imádom a 21. századot:)
2012. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb. olyan mint ellie gouldingnak.
2012. okt. 10. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
az ő orrával semmi probléma nincs.
2012. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne zavarjon. úgy tűnik ez a lány is elfogadta, és ha te is elfogadod így magad akkor a jellegzetességeddé, nem a szépséghibáddá válik. sokkal szebbnek lát mindenki egy magabiztos embert
2012. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
néztem képet róla, szerintem sincs semmi baj az orrával
2012. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sztem ha nagyon zavar meg lehet később műttetni..nem akarlak rábeszélni, de nekem is csúnya volt, ha beszéltem vkivel állandóan azt figyeltem ne lásson oldalról (mer úgy látszódott h kiáll) fél éve műtettem meg és nagyon jó érzés h végre nem kell ezzel foglalkozni és nem érzem rondának magam!

19/L

2012. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vágasd le!!


Ilyen hülye kérdést semmit ugy vagy szép ahogy vagyi igy kell elfogadni tégedet aki szeret annak nemszámit hogy milyen az orood! ....Hallgatod itt a sok baromságott...

2012. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz a csaj orra
2012. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj ki Izraelbe :D
2012. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyáron vess árnyékot a barátaidnak vele
2012. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!