Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi jellemző egy Hipster lány...

Mi jellemző egy Hipster lány öltözködésére?

Figyelt kérdés

Én arra gondolok hogy akinek hosszú természetes haja van, olyan régies kabátkát hord, szűk farmert olyan elvont színűeket vagy egyszínűeket, és hegyes alkalmi cipővel párosítja esetleg női bakanccsal, az ebbe a stílusba sorolható?


Mert sok ilyen lányt látok, mintha Párizsba járnék olyan

20/F


2012. okt. 11. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
én most néztem meg a google képkeresőn, de beccszó semmi stílus, egy csomóféle viselet, zagyva....
2012. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdezem itt, mert neten látok mindent:D
2012. okt. 11. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akire te gondolsz az a vintage stílus szerűség. Régies dolgok,pasztellszínek,virágmiták
2012. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én őket nagyon nem mondanám hipszternek, össz-vissz csak annyi történt, hogy mostanság minden bolt ilyen tömegruhákat gyárt, ezekben a fazonokban és színekben -.-"
2012. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SZTK keretes szemüveg, galaxys cicagatya, ombre haj, olyan együtteses/filmes póló, amiről még életükben nem hallottak, de csakazértis megveszik, mert hát milyen g*cijól néz ki... stb.

Ja, és elítélnek mindenkit, akik nem olyanok, mint ők

2013. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!