Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szoktátok megnézni...

Miért szoktátok megnézni feltűnően a szokatlan külsejű embereket?

Figyelt kérdés

Mai napon arra lettem figyelmes a megállóban telefonálás közben, hogy 3 fiatal csinos lány összebeszélve néztek és bólogattak a másiknak

Nem gúnyolódtak nem nevettek de néztek, ilyenkor nem tudom levenni senkiről hogy mit gondolnak, csak ha szóba elegyedünk

Mivel ők is 16-18 között lehettek lehet éppen szimpatikus voltam valamelyikőjüknek de nem biztos ez se


A szemem jobb sarkánál van egy rangfokozat jel (háztető alakzatra gondolj) maga a kézfejemen is van pár kedves ábra és a fejemen oldalt egy Mayday logo, ami mindig az életem része lesz


Az öltözködésem sportos, nem szoktam direkt egy kategóriájú ruhát felvenni

Farmerkabát/Bőrkabát, csőszárú farmer, és nike air max cipőm van, de oldschool adidas felsőt is hordok


A hajam felül hosszúkás kb annyira hogy oldalra igazítva tudjam hordani, alul meg 1mm-es körbe


Szóval ha Te látnál, vagy melléd állnék a buszon elhúzódnál vagy nincs ezekkel a tetkós dolgokkal gondod?


2012. okt. 16. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:

engem őszintén szólva nem vonzanak maz extrémebb külsejű férfiak, gondolok itt a punk hajra vagy arcpiercingre tetkóra. DE ez nem jelenti azt hogy flegmán nézek az ilyne emberekre vagy odaszólok vagy direkt elhúzódnéd. Arrébb menni átlalában akkor szoktam ha vki az arcomba cigizik, ha vki eszméletlen büdös vagy ha esetleg vmilyen veszekedés készülődne.

Biztos nem hétköznapi a külsőd de te ezt így akartad vállalnod kell az esetlegesen fellépő akár negatív gúnyolódásokat is. De azoknak a lányoknak biztos tetszettél.

Nálam is előfordul hoyg vajon miért néznek az emberek? inkább férfiak sőt idős emberek. PEdig én rajtam semmi extra nincsen.

22/l

2012. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szokásom senkit megbámulni. Bár ez itthon kifejezetten szokás, hogy jól kitárgyalják az utcán járkálókat meg csak azért is megbámulják, hogy rosszul érezze magát valaki. Az ilyet elég ronda viselkedésnek tartom. Mindenki csak kritizálni tud, persze önmagukat tökélynek tartják. Sok ilyen van. Sajnos. De hát mit lehet tenni? :) Az ilyenek ebből élnek. Ebből építik az önbizalmukat. Elég béna, de ha másképp nem megy... Ne vedd fel az ilyeneket, ez a legegyszerűbb, amit tehetsz. Mosolyodj el rajta. Az élteti őket, mikor látják, hogy valakit még foglalkoztat is (pld. flegmán visszanéz vagy beszólnak valamit). A legjobb, ha direkt észre sem veszed az ilyeneket.
2012. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam őket feltűnően megnézni. A tetoválás alapvetően taszít, de vagyok annyira toleráns, hogy emiatt ne utáljak bárkit, vagy undorodjak tőle (eltekintve a nyilvánvalóan elmebeteg, szörnyekké tetovált hulladékoktól). Remélem, 40 éves korodban is büszkén viseled majd a Mayday logót és a többi kedves ábrádat... :)
2012. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, igazából többen vannak akik úgy néznek rám hogy "Ez is tudja hogy mit szeret" ergó nem ragozzák túl, tudják hogy nem unalmamba csinálom
2012. okt. 16. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan leszarnálak:) Nem szoktam másokkal foglalkozni. A jó csajokat megnézem, a férfiak, különcködők és a többi, nem érdekel...
2012. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de csak a feltűnően jóképű palikat nézem meg. Az ilyen tetkós piercinges gyerekek nem érdekelnek, mivel nem az eseteim, max. odanézek, megállapítom, hogy nem tetszik, ennyi.
2012. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert egy vagányabb, tetkós nem nézhet ki jól?:)
2012. okt. 16. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
De, csak nem nekem, irtózom a testmódosításoktól. Ízlések és pofonok:)
2012. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bevallom, van hogy én is megnézek egy-egy extrémebb külsejű embert az utcán, de sosem bámulom feltűnően vagy beszélem ki őket. Egyszerűen azért nézem meg őket jobban, mert érdekesnek találom a feltűnő stílusokat vagy mert éppenséggel tetszik ahogy kinéznek.


Ha mellém állnál a buszon én biztos nem húzódnék el. Attól, hogy van tetoválásod és hasonlók, még nem félnék vagy irtóznék tőled.

Egyedül a büdös emberektől (meg a "nem idén barnult egyénektől") szoktam elhúzódni utazás közben.


23/L

2012. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Örülök hogy pár embernek nem minden a külső, ha ilyen alapvető dolgokról van szó mint az együtt utazás vagy közös ülőhely
2012. okt. 17. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!