Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az, ha...

Szerintetek miért van az, ha a legjobb formámat akarom hozni, olyankor vagyok a legrosszabbul?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már velem, de most konkréten hvégén lesz egy összejövetel, amin jól akartam kinézni is meg lenni is egyénként, és azóta kb minden bajom van: pattanások (pedig nálam ritka), testileg is: fáj a fejem napok óta, ráz a hideg, meg izzadok is, és még a lelki problémáim is feljöttek, 2 napja sírok.

Veletek is így van?



2012. okt. 17. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordult már, legutóbb mert beteg lettem és szrintem azért jött ki jobban a pattanások az arcomon
2012. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj, remélem én nem, mert így is elég szarul vagyok :D
2012. okt. 17. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rá ennyire:)
2012. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem ez kiskorom óta így van, mindig amikor volt valami ünnepség vagy rendezvény(farsang, színház, fellépés stb..) mindig akkor lettem beteg, ez Murphy. :(
2012. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hogy kell nem rágörcsölni??? :)
2012. okt. 17. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyira azon aggódsz, hogy minden klappoljon, hogy folyton csak a negatív dolgokon jár az eszed: nehogy pattanásom legyen, nehogy beteg legyek, nehogy eltörjön a hajam, stbstb... Annyira ezekre koncentrálsz, hogy a végén bevonzod őket és saját magadnak idézed elő a bajt.

Próbálj meg nyugodtabb lenni, vedd biztosra, hogy menni fog, és meglásd, így is lesz. :)

2012. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazatok van, köszi szépen nektek :)
2012. okt. 17. 19:25
 8/8 gatpista válasza:
Szerintem azért, mert akkor az ember ideges.
2012. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!