Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban? 13/L

Melyik éri meg jobban? 13/L

Figyelt kérdés
Én Converse suli táskát szeretnék anyum meg budmilt szeretne venni mert ,hogy a converse táska legtöbb esetben bőr és állìtòlag hamar szétmegy ez igaz?Melyik èri meg jobban minőségre,árba?Meg minden tudnivalò ami hasznos pls :)

2012. okt. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább budmil,conversenél csak a márkanevet fizeted meg nem a minőséget.
2012. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Budmil,tényleg tartósabb,és nekem személy szerint jobban is tetszik!
2012. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Converse táskám még nem volt, de egy budmil már tíz éve megvan és még mindig teljesen jó, csak a tépőzárja használódott el hat év alatt.
2012. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
két converse táskám van: az egyik 2 évig bírta. a másik kb. 3 hónap alatt sz*rrá ment. gyakorlatilag darabokban van, pedig csak néhány könyvet raktam vele. ennyit erről. budmil-t nem szeretem, nem tudom miért de nekem nem szimpi. ha rám hallgatsz nike-t veszel :)
2013. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ayameminto válasza:
0%

Szia!

Converse táskám még nem volt, viszont a Budmilt semmiképp sem ajánlanám, mert fél év alatt a második táskám megy tönkre. Első alkalommal visszavittük, és mikor nem adták vissza az árát, választottunk egy másik táskát. Az új (most fogjuk visszavinni) kb 2 hónap alatt három helyen tönkrement, pedig az eladók azt mondták, hogy tíz kilót ki kell bírnia. Ezt mondták az első táskámnál is, ezért választottunk utána egy masszívabbnak tűnő, nem túl szép táskát. Erre még rá is kellett fizetnünk. Ha rám hallgatsz, Budmilt mostanában nem veszel, mert lehet, hogy régen jók voltak, nekünk is van olyan, de amik mostanában nekem voltak, mindegyikük szétesett három hónap alatt...

2014. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!