Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercingesek! Nektek hány...

Piercingesek! Nektek hány évesen engedték a szüleitek, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Anyukám még csak-csak belemenne, de csak 2év múlva, és csak szemöldök pc, ami nemigazán tetszik, apukám most hallani sem akar róla, de még felnőtt koromba is utálná, ha lenne. 14/L

2012. okt. 21. 11:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy..?! Én az első piercingemet 15 évesen kaptam.. De mindenkinek más a szülei. Valakinek engedékenyebbek valakinek pedig szigorúbbak.!
2012. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

14^^ mondjuk általános suliba még nem szeretnék, de jövőre azért jó lenne, 15 évesen. igazából az a gond, hogy Snake Bite-t szeretnék, ami szerintük nem higiénikus.

[link]

2012. okt. 21. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ennyi erőből egyik ékszer sem higiénikus...

17 évesen lett labretem, engedélyt nem kaptam rá, nem is örültek neki, mikor meglátták, de balhé nem lett belőle....

annyit mondott anyu: amíg bajom nincs belőle, addig őt nem érdekli.

2012. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17 évesen,és ugyanolyan,mint amilyet te szeretnél ;)
2012. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

13évesen láttam unokabátyámnak a tágítóit, akkor én is belekezdtem

Utána 15évesen már jöttek a felszini piercingek, azóta megvan mind

Most 20 éves vagyok, de sose szóltak bele hogy nem szabad

Úgy neveltek hogy legjobb belátásom szerint döntsek

20/F

2012. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14 évesen egy köldök és egy helix :)
2012. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most májusban lett egy septum piercing, viszont nem lett megengedve :) Előny, hogy ezt szépen "el lehet bújtatni", ha kell.

15/L

2012. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikban lett még egy-egy lyuk a fülemben, és még azon a nyáron egy orrpiercing.

Majd gimnázium első évében folytattam és nagyon sok piercingem lett.


Szüleim megengedték, amennyiben én keresem meg a rávaló pénzt.

Persze konzervatív iskolában volt vele gond, de talált nekem Apám olyan sulit ahol a tanulmányi eredményemet nézték és nem a külsőmet.


Nekem a szüleim is tetováltak, piercingesek, és mindig arra neveltek, hogy nem a másik ember külsejét, hanem a tudását és tapasztalatát kell értékelni.


Mindenki nézzen ki úgy ahogy tud, vagy ahogyan jól érzi magát.


Ne szúrass szemöldök piercinget ha nem szeretnéd. Győzd meg a szüleidet hogy a szemöldök piercing sem különb a többinél, sőt elég könnyen kiszakadhat utána csúnya heg marad, szóval ennyi erővel megengedhetnek neked egy másikat is, amit tényleg szeretnél. :)


Főként ha jó tanuló vagy esetleg és a magatartásoddal sincs gond, érvelhetsz ezzel hogy a tanulmányi előmeneteled nem egy ékszeren múlik. :) Ettől még nem leszel "rossz gyerek".


Legalább is anno Apám is ezzel érvelt az igazgatónál. :)

2012. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14 évesen (9. osztály elején) lett egy nyelvpiercingem, majd utána nyáron egy ajak. Először nekem sem akarták megengedni egyiket sem, de végül beleegyeztek. Én is a tanulmányi eredményemmel és a jó magatartásommal érveltem :) 15/L
2012. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8.: Minden bizonnyal olyan suliba fogok továbbtanulni, ahol engedik, sőt, pár tanárnak is van, így ezzel nem lenne baj. Amúgy szemöldök pc-t 'csak hogy legyen' nem terveztem csináltatni. Anyukámmal meg az a baj, hogy nem tetszik neki, így nem tartja higiénikusnak, bár szerintem ugyan olyan, mint a fülbevaló, amit viszont enged. A kinézet nálunk se első, csak hogy jól érezzük magunkat a bőrünkbe. De már rengetek ténnyel előálltam, hogy beforr a lyuk, vagy csak kicsit látszik a helye, tisztíthatósága, stb. ... de mindenre az a válasza, hogy "én vagyok az anyád, és nekem nem tetszik, így nem csináltathatsz!"

Azt meg nem merem megtenni, hogy egyszer csak úgy jelenek meg otthon. Mondjuk már olyat is hallottam több gyerektől, hogy titokba csináltatta, és előtte mondták, hogy kitagadják, ha csináltat meg minden, de aztán nem történt semmi. Anyukám eléggé engedékeny, de ezt valahogy nagyon nem akarja megengedni.:\

timi02: Hogy eggyeztek végül bele?:D

2012. okt. 23. 04:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!