Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti feláldoznátok a...

Lányok! Ti feláldoznátok a melleteket a sportért?

Figyelt kérdés
Volt mikor fitness modell szerettem volna lenni, már kezdem formálódni ,izmosodni meg minden de azt vettem észre hogy a 80C-s mellemből lett egy kisebb B (94centiből 82 lett). Úgyhogy bármennyire is fájt letettem erről az vágyamról mert nagyon hiú vagyok. Ti hogy látjátok? Nektek melyik lenne a fontosabb?
2012. okt. 21. 13:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja igen és úgy lett sokkal kisebb, hogy akkor még nem is kezdem diétázni, csak kondiztam ...
2012. okt. 21. 13:25
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Én biztos nem áldoznám fel a melleimet. Akárki akármilyen hiúnak tart.
2012. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

semmiképpen nem áldozd fel a melleidet, hiszen mell nélkül mnehezen éreznéd nőnek magadat. nekem alapvetően kicsi mellem van, de semmiért le nem mondanék róla:)

viszont ha ez a nagy álmod,én nem beszélnélek le róla

2012. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már letettem róla, mert másra se tudtam gondolni csak , hogy "hova tűnt a mellem" ...
2012. okt. 21. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:

No igen: a mellszövet nagy része zsír, és a testépítés célja az, hogy minden zsír eltávolíts a testedről, és csak az izomszövetek maradjanak a bőr alatt.


Nem véletlen, hogy a fitness modell, testépítő, stb. csajoknak szilikon cicije van. (Lásd Béres Alexandra, Rubint Réka, őket biztos ismeritek.)

2012. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ez az álmom, akkor igen. Csináltatnék szilikont. :)
2012. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem rajongok a szilikonért, mi van ha elcseszik...nameg tök szép mellem van , szeretem.ugyhogy sajna.
2012. okt. 21. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon nem hat meg a mellem mérete. Sőt lehet jó tenne neki a sport, mert most lóg kissé. Ha feszesebb lenne tőle, akkor engem az sem érdekel, ha kisebb. Meg nem vagyok csöcs orientált. A mell az mell. Nem a lelkem, nem az eszem. Egy testrész.
2012. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előtte/utána állapotról fotó?
2012. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az hogy C-ből B lesz még nem egy tragédia, hiszen a B kosaras pont egy átlagos méret, ami (szerintem) még jobb is mint a nagyobb C-s. De persze ez csak az én látásmódom, sose érdekelt engem, hogy mekkora a mellem, az enyém simán fogyás miatt ment össze B-ről AA méretre, de ennek ellenére semmi bajom vele. Mások is szépnek tartanak, szóval ez sem ettől függ... ez csak mell.
2012. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!