Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet úgy pólót nyomatni,...

Hol lehet úgy pólót nyomatni, hogy beviszek egy pólót, és ott nyomnak nekem olyan szöveget, amilyet én szeretnék?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy olyan pólót, amire az van rányomtatva, hogy: i solemnly swear that i am up to no good, és a hátuljára meg hogy: michief managed, de eddig csak online megrendelőseket láttam. nem tudtok olyan üzletet, amiben lehet csinálni, vagy olyan plázát, ahol van ilyen üzlet? És az fontos lenne, hogy a pólót ne ott kelljen megvenni!

2012. okt. 22. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdezd meg őket,asszem náluk lehet.

2012. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a Kö-Ki (Kőbánya Kispest) közelében laksz akkor ismerned kell a KÖKI Terminált. Ott azt hiszem az első emeleten, de lehet, hogy a földszinten van egy kis üzlet. Eléggé el van dugva.

Ott képet is vasalnak a pólódra, de ha akarod, szöveget is, csak pendrive-on el kell vinned a képet.

Ott adnak pólót, amire rá vasalják, persze az plusz pénz, de vihetsz te is pólót. Pólóval együtt kb olyan 2000 ft, de ha te viszed a pólót, úgy lehet, hogy olcsóbb.

2012. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az de jó, nekem az kell, csak mert vásároltunk vagy öt fehér pólót erre a célra :) köszi! nem ott lakok, de van időm, majd elmegyek :D köszi :)
2013. márc. 27. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
hát attól függ hol laksz, de budapesten a mammutban van egy üzlet (a mammut honlapján beírod az üzletkeresőbe, hogy "pólómintázó") és ott (horroráron) ráírják. de szerintem jobb ha megszerkeszted, kinyomtatod és képként nyomtatod rá:) azt nem tudom, hogy elfogadják-e ha a pólót nem ott akarod megvenni.
2013. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!