Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen idézetet, dalrészletet,...

Milyen idézetet, dalrészletet, egyéb szöveget tetováltassak magamra, ha?

Figyelt kérdés

A jobb kezemen szeretném a középső és a gyűrűs ujjam oldalára. Olyan idézetet keresek, ami nagyjából 2 ugyan olyan hosszú részre osztható, az első fele lenne a gyűrűsön, a második a középsőn.


A téma: saját magam szeretném kifejezni. Hogy a rock zenét szeretem, vadulok, szabad vagyok, magam döntök az életemről, azt csinálok, amit akarok, addig amíg akarok. De mindennek ellenére belül valahol még is egy törékeny lány vagyok, akit értek már csalódások, fájdalmak.


És szeretnék még egy szöveges tetoválást a másik kezem csuklójára, ami pedig azt fejezi ki, hogy elvesztettem egy fontos személyt, nagyon hiányzik, és nélküle sosem leszek teljesen egész.


Köszönöm előre is!

20L


2011. aug. 15. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan szabad és független vagy,akkor igazán nem gyakori kellene ötletet gyűjteni.

ne haragudj,de én nem más gondolatait varratnám a testemre.

2011. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szabad, és független vagyok, de kreatív sajnos nem. egyébként nem haragszom.
2011. aug. 15. 01:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyissad a szád, jön a gec igránát,

ezzel szétrobbantok minden gec i ládát,

Tátod a szád, jön a gec igránát,

jön a gec igránát, jön a gec igránát!

2011. aug. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

áh, az előző válaszom ne vedd komolyan :D



Állj, állj, állj, ilyet többet ne csinálj

Lehet, hogy ez neked jó, de nekem fáj.


hm, mit szólsz hozzá? :3

2011. aug. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jószándékú válasza:
100%
"Szeretem a sült csirkét!"
2011. aug. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pl. egy sort vagy akár egy szót abbol a számból amit azzal a személlyel eggütt halgattatok, hogy mindig eszedbe jusson. Szerintem ne mások mondják meg, hogy melyik idézetet tetováltasd, mert akkor az már nem személyes.
2011. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Sajnos nem hallgattam vele együtt semmilyen számot, a nagypapám volt.
2011. aug. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!