Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltakarni a...

Hogyan tudnám eltakarni a sötét szőröket?

Figyelt kérdés
A lábamon világos volt a szőr(természetes szőke vagyok) és most elkezdett feketedni.Ezt mivel lehetne világosítani?Borotvát nem szeretnék használni mert akkor csak erősödne...14/L

2012. okt. 22. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm.. igazából ezt világosítani nem igen lehet. Vegyél gyantát vagy epilátort és azzal ki tudod szedni a szőrt a lábadról.:) Nem feltétlenül kell borotvát használni a szőrtelenítéshez, az nem is jó, én is gyantát használok.:) Nem azt mondom hogy kell használnod, de ezt csak eltüntetni lehet, világosítani nem..:)
2012. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha már kipusztulna ez a tévhit, hogy a borotvától erősödik a szőr... Semmilyen hatással nincs rá, a szőrtüszők nem tudnak megsűrűsödni, és a szőrszál is csak azért erősebb, mert borotválásnál a közepénél vágod el, a gyantázás meg egyben húzza ki. (Most jön majd egy rakás válasz, hogy "de erősödik, mert tapasztaltam", de ez szubjektív, semmi orvosi alapja nincs.)


(off. a nicked nagyon cuki :D)

2012. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2.nak, a borotvától egyáltalán nem sűrűsödik a szőr, egy picit erősödik, ezért tanácsolják a gyantát inkább. Azt használod amelyik kényelmesebb..
2012. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. okt. 22. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!