Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szempilla göndörítőről mindent?

A szempilla göndörítőről mindent?

Figyelt kérdés

Hogyan kell használni?

Mennyire hatásos?

A Rossmannos jó?

Nagyon káros?

Ha más eszetekbe jut ezzel kapcsolatban, azt is szívesen fogadom.



2012. okt. 23. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátnőm tapasztalatait tudom csak megosztani.

1. Hogyan kell használni?

Azt hiszem ez egyértelmű. Odarakod a szemedhez úgy, hogy a szempilláid a nyílásban legyenek, majd alul összenyomod. De youtube-on rengeteg sminkes videó van, amiben használnak (szerintem olyan is, ahol kifejezetten ezt tanítják), úgyhogy ott meglesheted.

2. Mennyire hatásos?

A barátnőmnek nagyon látszik, hogy használta, mert ázsiai típusú szempillái vannak. az enyémek alapból felfelé ívelnek, szóval nálam kb semennyire sem látszott, amikor kipróbáltam.

3. A Rossmannos jó?

Igen.

4. Nagyon káros?

Na, látod ezt nem tudom. Egyszer használtam, a barátnőm minden nap, én nem vettem észre, hogy rövidebb/kevesebb pillája lenne, de már én is sokszor olvastam, hogy huzamosabb használattó töredezhetnek a szempillák. De szerintem mindenkinek más, ugyanúgy mint a hajfestésnél. Valakinek a szivárvány minden színében pompázott már a feje, mégis tök szép, dús haja van, de olyanról is hallottam már, hogy a csaj egyszer festette (oké, feketére, ami a hidrogén szőke mellett az egyik legkárosabb) és a fele kihullott neki. Vegyél egyet, használd egy darabig, így majd megtapasztalod.

2012. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most hirtelen ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=rhyDCs88kqE
2012. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!