Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az átlagnál valamivel több szeplője/anyajegye van és mégis szolizik?

Figyelt kérdés
Úgy egy éve elkezdtem szoliba járni, heti egyszer 7-8 percre. ( persze van, h kihagyom és akár 2-3 hétig nem is járok) Lehet hogy már beképzelem, de úgy veszem észre, hogy azóta sokkal több van rajtam. pedig tényleg nem viszem túlzásba....
2012. okt. 23. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben én befejezném a szolizást ha sok rajtad az anyajegy. Egy bőrgyógyászhoz menj el megnézetni, és majd ő megmondja mennyire ajánlatos vagy sem a szoli... Gyanítom egyet fog velem érteni.
2012. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szoli még normál bőrön is kihozza a pigmentfoltokat, aki hajlamos rá az meg aztán ne csodálkozzon ha ez egész teste csupa folt lesz csak. Hogy jutott eszedbe egyáltalán szolizni ilyen bőrrel? Az lenne a lényeg hogy minél jobban kerüld a napfényt, meg minden káros hatást. A szoli főleg káros. Szívesen megmutatnám osztálytársnőmet hogy néz ki. Igaz hogy barna a bőre most, szóval "divatos" de ronda, tiszta szeplő és száraz a bőre, meg ráncos a szeme/szája körül főleg. 1 éve még szép volt, hófehér szeplős bőrrel. Irigykedtem is rá. Mostmár nagyon undorító lett 1 év alatt. Ennyit tesz a szoli. Jó lenne ilyen elrettentő példával találkoznod neked is szerintem. Még mielőtt te leszel ilyen.
2012. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!