Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha fűzővel szeretnék látványos...

Ha fűzővel szeretnék látványosabb karcsúsodást elérni, akkor átlagosan min. Mennyi időt kell hordanom naponta?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi idő után fog látszani a változás?

2012. okt. 23. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Na várj, most én értek valamit félre, vagy mi??

A fűző nem vékonyít, legfeljebb optikailag, mivel - amíg rajtad van - összenyom.

Ha leveszed, újra olyan leszel, mint előtte.

"mennyi idő után fog látszani a változás?" - rögtön azután, hogy felveszed, és egészen pontosan addig, amíg le nem veszed.

Olyan fűzőről még nem hallottam, ami maradandó eredményt hozna... Vagy lemaradtam valamiről??

2012. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Első: a számból vetted ki a szót

MI VAN???

2012. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Első jól mondja. Attól, hogy fűzőt hordasz, nem fogsz fogyni, csak vékonyabbnak látszol.
2012. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jó, lehet én fogalmaztam meg rosszul a kérdést.

Úgy értem hogy a derekam lehet lehet keskenyíteni/karcsúsítani, akár több centivel is, ha sokat hordom és huzamosabb ideig.

(Nyilván mondjuk se soványabb nem leszek, meg semmi ilyesmi).

Ezzel kapcsolatban érdeklődnék, hogy mennyi idő lesz tartósabb változás, ha mondjuk egész nap hordom (reggeltől estig pl)?

2012. okt. 23. 19:01
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

De már írtuk, hogy ilyen nem létezik, ez butaság!!

Hallottál már az anyagmegmaradás törvényéről? Csak úgy eltűnni nem tud rólad varázsütésre a zsír! Azt igenis le kell bontani, amihez étrend meg mozgás kell.

Ha ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki ezt csinálná, nem gondolod? Ne álmodozz ilyesmin.

2012. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Pont ezt magyarázzák az előzőek, hogy nem lehet. Addig vékony vagy karcsú amíg rajtad van. Utána ha leveszed olyan, mint volt. Tök mindegy meddig van rajtad utána nem lesz vékonyabb ha leveszed.
2012. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Okés, akkor ti nem értitek. Mivel a goth szubkultúrába tartozok, mint goth lány/nő, én is imádom a fűzőket, van is jó pár már évek óta.

De ez a kérdés most vetült fel bennem, mert ilyen igenis van. Itt van pl. Cathie Jung ( jelenleg ő tartja a rekordot, a világ legvékonyabb dereka terén) - ha nem ismernétek:

http://www.youtube.com/watch?v=LXRrkV1nVh8


de monjuk ő már évtizedek óta fűzőt hord, éjjel-nappal, abban is alszik.

Szóval olyat kérdeznék, aki esetleg pontosabb adatokkal szolgálna és otthon is van ebben a témában... de azért az eddigi válaszolóknak is köszi ^^

2012. okt. 23. 19:09
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Ennek a nőnek el vannak deformálódva a belő szervei. Ne mondd már hogy te is ezt akarod. Ez nagy butaság.
2012. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
hagyjátok, úgysem fogja felfogni, hogy ilyet nem lehet...
2012. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hgy ilyen irreálisan vékony derekat akarok, mert ez már csúnya.

Pár centit szeretnék csak.

Ha meg szerinted kedves utolsó, ezt nem lehet, akkor légy szíves tájékozódj előtte.

25 éves vagyok és nem most lettem goth gondolhatjátok, meg nem csak most kezdtem élénken érdeklődni a fűzők iránt, hanem már jó pár éve. Szóval azért ennyire ostobaságot nem kérdeznék ezzel kapcsolatban :)

2012. okt. 23. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!