Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ennyi páwa? Mi...

Miért van ennyi páwa? Mi olyan vonzó bennük? (Talán a "sportos alkatuk"? XD)

Figyelt kérdés
én afféle normális fiúnak számítok, félreértés ne essék, nem igénytelen, (ahogy többetek szerint aki nem páwa, az igénytelen) de úgy átnéznek rajtam a lányok. Ilyen genny diszkókba meg nem szívesen járok, valahol másutt hol lehet lányokkal ismerkedni? Tapasztalatlan 15 éves fiú... :D

2012. okt. 24. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Számomra semmi vonzó nincsen bennük. >.<

Örülnék, ha végre kipusztulna ez a faj, mert undorítóak, beképzeltek, és valami okból mégis tapadnak rájuk a csajok... Maradj meg normálisnak, ma már az a ritkább, sajnos.

16/L

2012. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz velük, én is csak max megmosolygom őket. Ahogy öltözködnek, meg az a szánalmas kis girnyó testük:D 20kg-ot nem tudnának kinyomni...

Az meg egy nagyon nagy tévedés, hogy rájuk buknak a csajok. Ugyanis csak a 15-16 éves naiv kislányoknak jönnek be(Tisztelet a kivételnek!!!). Egy értelmes lány/nő kineveti őket:)

2012. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Amiért sok a tini-ribanc.. Ahogy téged irritál a sok páwa, minket normális szép lányokat meg azok a lányok. 1-2 év és az összes lány rájön, hogy ezek a páwák max galambok..:) amúgy nagyon sok lánynak nem tetszenek, csak keresni kell:) 15/L
2012. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont.
2012. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaaa.... Mondjuk a későbbiekben sem szívesen jönnék össze olyan csajjal, aki régen kedvelte ezeket.....valamilyen értelmes, véleménykimondó lány jönne be ;)
2012. okt. 25. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kedveltem őket, és nem is fogom... nem az eseteim...Ami kiváltképp irritál, az a kivágott felső. Nade kérem, azért ez mégiscsak a lányok/nők repertoárjába tartozik... o.O Sok lánynak már elképzelése sincs a normális férfiakról, és még én vagyok válogatós, ha nem smaccantok a "pávákkal" buliban. Hahha... :D 17/lány :)
2012. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a glam rocker stílusirányzat jön be, de az nagyon. Sajnos, ma már nem sok olyan srác szaladgál, vagy ha szaladgál is, már nem úgy öltözködik. Volt ilyen fiúm, ez a stílus ihlette meg, de mégsem tűnt b@znnyáknak. Ők nem hasonlítanak a páwákra, mert bár "nőies" vonásokkal bírtak/nak, mégis megőrizték a férfias kinézetüket. A mostani divat páwákat egyszerűen ki tudnám irtani, mert hihetetlen, hogy ezek a férfi kategóriába sorolhatók. Simán elmehetnének melegeknek is, de vigyázz, mert ha ezt mondod nekik, rettentően besértődnek. Hahaha...undorítóak. Éljenek a normális, Férfiak!!!
2013. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan alakult ki, azt nem tudom, de a későbbiekben szerintem amiatt terjedt el a páwa "stílus", mert sok srác azt látta, hogy ezek a menők, és a siker érdekében ők is alkalmazkodtak. Egyébként valószínűleg azért tarja őket vonzónak a csajok egy része, mert az átlagnál nagyobb az önbizalmuk, meg mert általában -mivel egy deka zsír nincs rajtuk- kockás hasuk van.

Amúgy próbálj meg suliban, parkban, sporteseményeken ismerkedni, ott nagyobb eséllyel találsz valami normális lányt. Ja és nyugodj meg a hozzád hasonló korú lányok egy idő után kinövik ezt a hülyeséget. 20/F

2013. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.
2013. jan. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!