Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekkora volt a legnagyobb...

Mekkora volt a legnagyobb fültágító amit ember fülébe láttatok? És ha van, nektek mekkora, és mennyit költötök rá?

Figyelt kérdés
:)

2012. okt. 25. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Méretet nem tudok írni, de szegény csórikám nagyon gázul nézett ki vele.
2012. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetováló fesztiválon 5cm körülit láttam

Ismerősi körömben a srácnak 4.7cm


Nekem 2.4cm, semennyit nem kell rákölteni kivétel ha mindig mész fentebb és veszel normális ékszert az elvisz pár ezer ft-ot

Mosni Ápolni ugyanúgy kell, beleértve testápoló, hajmosáskor kivenni megmosni

20/F

2012. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jajj, persze, a mosás, tisztítás részét tudom, hiszen nekem is van(bal 18mm, jobb még csak 4, most kezdtem). az új ékszerekre gondoltam, mert néztem drágábbakat is, és érdekelt más mennyit költene rá. :)
2012. okt. 25. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:

5cm volt.

nekem kettő 12mm van, plusz az egyik mellett (jobb fülemben) egy 8mm van.

ha azt fesszük elég sokat költök rá, szeretm a tágítókat, szinte minden hónapban veszek egyet, ha van rá pénzem.

2012. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és hol veszel tágeszeket? netről rendeled, vagy jó helyen laksz és van ilyen üzlet? mert errefele sajnos nem nagy a választék. :|
2012. okt. 25. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
mikor, hogy: de legtöbbször netről rendelem őket.
2012. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Németh Levente válasza:
a legnagyobb közel se 5 centi itt 1 video 74 miliről ez már kicsit nagyon beteg:D http://www.youtube.com/watch?v=eZ0OUkAZO-k de ha kép érdekel nem tudom mekkora ez de nagyon közelit a 10 centihez [link] nem hiszem hogy a bőr többet kibirna de nem vok szaki nincs is nagyon nagy fülem...
2013. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
110 mm-es:D:D
2014. aug. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!