Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fog fehérítő fogkrémek mennyir...

Fog fehérítő fogkrémek mennyire hatnak?

Figyelt kérdés

Volt már hasonló kérdés, de a megfelelő válaszokat nem kaptam meg. Érezhetően fehérebbek lesznek a fogak? 1-2 év rendszeres használat után pedig már nézhet ki úgy, mintha csináltattam volna egy 100e-es kezelést?

White&go-ról tudtok valamit? Megéri az árát?


2009. aug. 10. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem egyetlen sem vált be, pedig rengeteget kipróbáltam. Hidd el nem jó. A fogorvosomnál van egy olyan módszer, mintha homokszórnák a fogadat. Ez az eljárás egyátalán nem káros a fogakra de árnyalatokkal fehérebb lesz, viszont épp ezért nem is tart sokáig ,csak pár hónapig. De fogfehérítést én nem vállalnék az gallyra vágja a fogakat. Nem lehet mást tenni csak beletörődni.
2009. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néhány hét után is látható változás. Vigyázz vele, mert erősen rongálják a fogzománcot! Egy hét használat után legalább 2-3 hét szünetet kell tartani!


Mielőtt elkezded a fehérítést, érdemes elmenni egy fogkőleszedésre, mert azok általában sötétebbek maradnak mint a fogad, így nagyon csúnya lesz...

2009. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek elég sárga a foga,nem mondom nekem is lehetne fehérebb.A DM-ben vettünk neki Perl Weeis fogkrémet,gondoltam titokban kipróbálom én is és tényleg használt.Nővéremnek és nekem is fehérebb lett a fogam tőle:)

Itt egy link,így néz ki:

[link]

2009. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ez mennyibe kerül? A Peirl Weis? :)
2009. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis Perl Weiss
2009. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
pontosan nem tudom,de 1500körül van(:
2009. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! :)
2009. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is Perl Weeis-t szeretnék használni. 2 hét mire hat.. szerintem lehet használni minden nap. Nem?

Persze van olyan erős fogkrém, ami első használatkor hat, azt nem kell minden nap használni.. de a Perl Weeis-t gondolom lehet.

2009. aug. 10. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!