Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok véleményt kérek! Mit...

Sok véleményt kérek! Mit gondoltok az ilyen baba külsejű lányokról? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]


2012. okt. 27. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán a nagy szemek miatt vagy nem tudom de olyan hatást kellt mint ha csak egy játékbaba lenne. Az 1 képen a lány már félelmetes
2012. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1-2. képen inkább bambának nézem, nem babának.

Az utolsó képeken tényleg olyan a csaj mint egy játékbaba, de ez nem egy pozitív dolog számomra. Egy nő legyen nő ne játékbaba... akármennyire szép is, ez nevetségessé teszi.

2012. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
azt tudom rá mondani férfi szemmel hogy aranyos, szép, viszont mint nő nem jön be
2012. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
nyilván természetes adottságaik vannak, amitők ilyen nagy a szemük, de egy jó sminkkel bárki megnagyobbíthatja a szemeit.. nekem egyébként az a véleményem az ilyen barbie-lányokról (nem pont ezekről, mert ezek a lányok annyira nem sminkelik túl magukat) hogy nem sok igazi van bennük, és ahelyett, hogy esetleg kihasználnák természetes szépségüket és igéző tekintetüket nagy szemeik miatt, egy kiló vakolatot magukra kennek, így mindez egy álarccá válik..
2012. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az utolso kepen szereplo 11 ev koruli kislanyt sajnalom csak, hogy a szulei engedik kifestetni es fenykepezni igy!

Neki meg gyereknek kellene lenni inkabb, mint kis lolita modellnek!

Egyebkent egy felnott no ha babas attol meg lehet szep, bar valoban nem a legnoiesebb ha tul babas valaki.

2012. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
aranyosak, csak túl műk..
2012. okt. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az utolsó képeken szereplő dakota rose már elmúlt 18 éves.
2012. okt. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább ijesztő, mint aranyos. Semmi igazi nincsen bennük, még ha alapból, tényleg így is néznek ki, de nyilván rásegítenek pózzal, sminkkel, stb. Szexinek pedig egyáltalán nem szexi. Biszexuális csaj vagyok, de egyáltalán nem tudom elképzelni, olyan, mintha kislánnyal lennék, pedofil meg nem vagyok. Egy nő nézzen ki úgy, mint egy nő, vagy legyen fiús, de 20 évesen ne nézzen már ki 10-nek.
2012. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megnézném őket smink nélkül! Oké, hogy néhányuk arca anélkül is babás, de sokakat csak a festék tesz olyanná.
2012. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek. Túl sok a smink.
2012. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!