Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mar igazan nem tudom kire...

Mar igazan nem tudom kire hallgassak. Sokak szerint iszonyuan sovany vagyok masok szerint viszont nagyon is jo. Itt van egy strandon keszult kep, most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 10. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tudod egyeseknek semmi se jo! Amikor volt egy kicsi hasam azt mondtak hogy juj hogy meghiztál...stb stb. most hogy tenyleg meghiztam aztmondják hogy nemis vagyok kövér:)) pedig meg a huje is lassa hogy 10kilo plusz van rajtam...szoval te ne hallgass senkire,ha igy jol erzed magad ...:)
2009. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!!
2009. aug. 10. 17:37
 13/19 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen testalkatom van. Én is szőke vagyok, 170 centi, szóval kicsit hasonlítunk. Úgy látszik a mi típusunk az, amit szeretnek szekálni az emberek! :D Nekem sokan beszóltak, volt akit rövid úton lerendeztem az epés megjegyzéseimmel. Ezek az emberek akik ilyet mondanak 90%-ban irigyek, a maradék meg nem bírja felfogni, hogy hízni sokszor nehezebb mint fogyni!

Én most 50kg vagyok. Csajszi, szerintem jól nézünk ki, hidd el! Lehet, hogy nincs sok dolog, amit fogni lehet rajtunk, de majd 30 éves korunk után ráérünk elhízni nem?

És soha ne hagyd, hogy elvegyék az önbizalmadat!


Minden jót kívánok Neked!


20/L

2009. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit sovány vagy, 2-3 kiló plusszal egészségesebben néznél ki, de így is irigylésreméltó az alakod:D
2009. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
szuperül nézel ki szerintem,ha nem így lenne én hidd el megmondanám,ne aggódj ezen,csak mostanába ritka aki vékony,és már azt is megszólják meg kötekednek egyesek...hát kérem nem lehet mindenki bálnabébi,s még ők szólnak meg...na mindegy,de te örülhetsz,szép tested van,vigyázz rá
2009. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem is pont jo.csinos
2009. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
pont jó
2009. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

szerintem is pont jo, es ne halgass masra, a legtobbje szerintem is csak irigysegbol mondja, mert gondolj csak bele most ilyen alkatod van, picit talan vekonyabb a megszokottnal, de 1. nem mindennapi, ami szerintem tok jo mert azert mostanra mar nemsoknak van ilyen alakja 2. milyen jo alakod lesz majd 20-25 evesen ;) ugyhogy ne aggodj ezen


SSS :)

2009. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 jóválasz10 válasza:

Nagyon gyönyörü az alakod...én még nálad is vékonyabb vagyok.gyönyörü vagy hidd el.

14/l

2011. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!