Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színűre fessembe a...

Milyen színűre fessembe a hajamat?

Figyelt kérdés

16/L

Újszínt szeretnék adni a ahajamnak csak nemtom, hogy mi állna jól. Világosbarnára vagy sötétszőkére gondoltam. Jól állna ha a bőröm fehér és a szemem zöldesbarnás. És most az eredeti hajszínem sötétbarna. Csak úgy érhetek el világosabb sznit ha leszívatom? Vagy van más megoldás is. Úgy lehet ha egy nagyon világos szőkével befestem és akkor világosabb lesz? Tapasztalatok várok.


2012. okt. 31. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kékre.
2012. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Basszus komoly válaszokat várok nem hülyeségeket.
2012. okt. 31. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor fesd platinaszőkére...
2012. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom akkor rosszul fogalmaztam nem arra lennék kiváncsi, hogy platinaszőke akarok lenni hanem ezt úgy értettem, hogy jól állna nekem a világosbarna ha fehér a bőrőm és zöldes a szemem. Jaj istenem...........
2012. okt. 31. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor, fogalmam sincs, hogy jól állna-e. Fesd platinaszőkére.
2012. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sötétbarnából világosbarnát lehet csinálni leszívatás nélkül is. Vagy 2 árnyalattal világosabb festékkel kell festeni mint amilyenre szeretnéd.

Ha nagyon világos szőkével fested akkor inkább világos vörös lesz. Bár lehet az is jól állna.

2012. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 karina26 válasza:

Szerintem (én már láttam ilyet,nagyon jó)

hagyd úgy a hajad szinét,DE alúra 30-40 cmel a végétől

festesd be ilyen pirosasra ;) nagyon jól fog neked álni,de pl más színre is be lehet festeni ;) vagy melíroztasd be ;)

2012. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!