Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám betenni a...

Hogyan tudnám betenni a szemembe a legegyszerűbben a kontaktlencsét? A műköröm zavaró lehet?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon féltem a szememet, valószínűleg ezmiatt sem tudom annyira széthúzni,amennyire kellene, és ahogy hozzáérne mindig pislogok :( ami ugy nem a legjobb :( . Nagyon szeretnék a téli időszakra, de igy hogyan?!
2012. okt. 31. 18:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia:)

nekem 1o éves korom óta lencsém van:)

az elején én is bajlódtam hogy hogyan is rakjam be.

mivel bal kezes vagyok ezért úgy csinálom a berakást hogy a bal kezem középső ujjával lehúzom a szemem alatti bőrt, a mutató ujjamra rakom a lencsét és a jobb kezemmel felfelé húzom a szemhéjam.én lefelé szoktam nézni úgy emgyszerűbb nekem de ha te előre szeretnél nézni akkor nézz előre:) kivenni pedig úgy szoktam hogy a jobb kezemmel lehúzom a bőrt a szemem alatt,majd először a bal kezem mutató ujjával lehúzom a lencsét teljesen. tehát addig húzom lefelé míg tudom aztán a bal kezem mutató és hüvelykujjával pedig 'összecsippentem' egy kicsit a lencsét és már kint is van:)

de itt egy videó:D kicsit gagyi de csak ezt találtam ami normális:D

http://www.youtube.com/watch?v=9XyA1CTdvIw

sok sikert:)

13/L

2012. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*egyszerűbb
2012. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!