Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek mondjuk van...

Ha valakinek mondjuk van szemöldök piercingje azt érzi is napközben, hogy benne van?

Figyelt kérdés

Persze amikor már meggyógyult, nem amikor először berakták. Vagy olyan kicsi a piercing tömege, hogy semmit nem érez, csak ha megfogja kézzel?

Csak kiváncsi vagyok, mert nekem nincs semmilyen testi ékszerem.


2012. nov. 2. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem volt szemöldök piercingem és úgy emlékszem, hogy teljesen hozzászoktam. persze, tudatosítani kell, hogy ott van, mert kellemetlenségeket okozhat, ha megfeledkezünk róla (pl arcmosás, ruha levétel, stb) valamilyen szinten lehet érezni egyébként, igen.
2012. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mint ahogy az első válaszoló is írta: nekem is csak volt, de miután begyógyult nem éreztem, hogy bármi is lenne ott.

ez más testékszerekre is ugyan úgy elmondható: a számban lévőt sem érzem.

2012. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hozzá szoksz egy idő után teljesen. nem érzed azt a pár grammot, nyugi.
2012. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fülemben van sok piercingem, mondjuk ezeket sokáig éreztem, de csak mert érzékeny volt ugyebár, a porc lassabban gyógyul. De gyógyulás után már nem érzed, valahogy a részeddé válik az ékszer és akkor lesz furcsa ha esetleg nincs bent.
2012. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!