Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök piercing probléma (? )

Szemöldök piercing probléma (? )

Figyelt kérdés
Augusztus végén csináltattam szemöldök piercinget. Rendesen ápoltam, de kb. 4-5 naponként alul megjelenik egy kicsi gennyes pattanás szerűség. Le szoktam kezelni Chlorocid-dal, akkor rendbe jön, de után újra előjön. A piercing orvosi fémből készült, lehet, hogy ott nem bírom ezt az anyagot? Mert van labret piercingem és több fülbevalóm is, amik szintén orvosi fémek és ott semmi baj sincs.

2012. szept. 25. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

nos, nekem úgy ez volt a helyzet, kezelgettem, elmúlt, majd újra kijött.

aztán egy idő után begyulladt az egész és arra lettem figyelmes, hogy kezdte kidobni a bőröm az ékszert.

köröm virág krém még jó rá, alkoholos dolgok csak elősegítik a "kidobást", mert szárítják a bőrt.

2012. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy=ugyan
2012. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
annyit még: nem azért van, mert nem bírja a bőröd az orvosi fémet, hanem mert nem elég vastag ott a szövet.
2012. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!