Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon zavaró ha...

Szerintetek nagyon zavaró ha szőrös az alkarom?

Figyelt kérdés

Lassan 16 leszek és azt veszem észre hogy a többi fiúnak nem nagyon szőrös az alkarja, és eddig az sem zavart hogy a lábam szőrös (mert korán értem meg, ami valószínűbb apukámtól örököltem) de ez a kar dolog nem hagy nyugodni.

Mert feltünő és néha nem bántóan mondták is hogy észreveszik.

Várom a kommenteket hogy kit zavar és miért? És hogy ciki-e?

Előre is köszi



2012. nov. 2. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban szeretem akinek szőrös a karja, mint akinek nem, férfiasabb. :)
2012. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. nov. 2. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal férfiasabb egy szőrös alkar :)
2012. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát tudod, van, akinek szőrös, mint a majomnak, van akinek meg nem. Ha a hajad is erős szálú, akkor a szőröd is. Szerintem férfiban nem zavaró, eszedbe ne jusson leszedni, főleg télen!!!!
2012. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 évesen már normális a szőrös kar. Van több osztálytársam akinek már rendes szakálla volt ilyen idősen:D, talán még hamarabb is. De persze vannak olyan selejtek is, akiknek még most se nő semmi az arcán XD. 18/F
2012. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem áll módonban leepillálni a szőrt vagy körömollóval egyesével levágni :DDD
2012. nov. 2. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is nagyon szőrös, ezért inkább gyantáztatom. :)
2012. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Èn szeretem, ha a pasikon van szőr. Ameddig nem bunda, mint egy majmon, addig jó. :) Azon férfiakat, akik szőrtelenítik a kezük, mellkasuk, nem talàlom vonzónak. Az se baj, ha megjegyzik, én is csinàltam màr olyat, hogy megpaskoltam egy sràc vàllàt, hogy 'jaj de szép szőrös férfi lett belőled.' xD Nem bàntàsból mondjàk, csak jegyzik a vàltozàsokat.
2012. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!