Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megmondaná valaki, mitől lesz...

Megmondaná valaki, mitől lesz valaki szép és mitől csak átlagos vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Persze, a szépség relatív, de amúgy ezen az oldalon már láttam pár kérdést, hogy kitette egy adott lány a képét és kérdezte, hogy csúnya-e vagy szép vagy akármi és hát már nem azért, de tök szép volt, ám a válaszok 90% szerint csak átlagos.

És most nem akarom másokra ráerőltetni a véleményem, csak fura, mert ha ilyen lányokat leátlagosoznak, akkor mégis hogy néz ki egy szép lány? Nálam a szépség fogalmához hozzátartozik az is, hogy smink nélkül is szép. És ezt mondjuk a hollywoodi sztárok többségéről el se lehet mondani. Meg úgy általánosságban mitől lesz szép egy arc? Attól már szépnek lehet mondani valakit, ha mondjuk úgy semmi különös nincs az arcában, csak pl. a szemei olyan nagyon szépek? Vagy még akkor se?


2012. nov. 2. 14:51
 1/6 Lexus999888 válasza:
83%
Hát ez a kérdés engem is foglalkoztat, mert nem érzem magam szépnek inkább átlagosnak egy szürke kisegérnek a világban, bár többen mondták hogy szép vagyok, de lehet csak azért mert nem akartak megbántani.Engem senki sem vesz észre, ez a legfőbb gondom :/
2012. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak nem neked is ezt írták?

Amúgy szerintem nagyon sok függ a kisugárzáson. Egy kevésbé szép lányt is megszépít az, ha kedves, magabiztos, "ragyog", és ez oda-vissza működik: egy szép lányt is "megcsúnyít", ha látszik rajta, hogy el van ájulva magától, arrogáns.

Számomra egy szép lánynak babás arca van: nagy szemei, pici orra, cseresznyeajkai, gömbölyű homloka, szabályos pofija. Nekem a karakteres arcú nők nem tetszenek, de mások éppen fordítva gondolják. És igen, az is fontos, hogy smink nélkül is szép legyen, tehát az ápolt, sima bőr is fontos, és bár nem játszik döntö szerepet, az arc kerete, a haj (és a szemöldök) sem mindegy, hogy milyen. Az összhatás is számít, nem csupán a vonások.

2012. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló valami nagyon fontosat írt szerintem. hogy őt nem nézik meg, ezért nem érzi magát szépnek. ha egy szép ember (lehet az férfi is) belép valahova, azonnal ránéznek. ha megy az utcán, többen elhallgatnak és végig nézik, ahogy elmasíroz. nem azért, mert kilóg a fél p*csája a szoknyából, vagy kivannak a szilikon mellei. hanem mert egyszerűen a lénye vonzza a tekinteteket. lehet az illető tök lapos, vagy 20 kg-val nehezebb az átlagnál, van benne valami, a szeme, a tekintete, a kisugárzása, amitől megnézik.


szerintem az a szép lány, aki nem csak a férfiaknak tetszik, hanem a nőkből se irigykedést vált ki, hanem a nők is elismerik, hogy szép.


egyébként meg 1, de akár 4 kép alapján is nagyon nehéz megmondani valakiről, hogy szép-e, mert a képhez nincs hang, nincs mozgás, nincs 3D, nincs kisugárzás.

2012. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lexus999888 válasza:
2,3. válaszoló én nem képeket rakok fel, eszemben sincs... de ha megkérdezek akárkit lehet az lány vagy fiú(élőben nem így interneten keresztül) akkor sokszor hallom hogy szép vagyok... bár pl. én ezt nem hiszem el
2012. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azért ha valakit, akit ismersz, megkérdezel, hogy szép vagy-e, elég nagy bunkónak kell lenni, hogy azt mondja, hogy nem, ronda vagy, vagy akár azt, hogy átlagos. ezt nevezik kegyes hazugságnak. az meg a másik, hogy ha olyat kérdezel, aki kedvel, az a külsődhöz hozzá számítja a belső szépségedet is. kérdezz meg idegeneket, bár lehet, hogy hülyének fognak nézni. amúgy meg nem azzal kéne foglalkozni, hogy szép vagy-e, sokkal fontosabb értékek vannak még ebben a 21. században is.
2012. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csúnyának látom a csúnya bőrű, igénytelen (zsíros haj egyfolytában, koszos körmök, büdös szag), ízléstelenül öltözködő, sárga fogú embereket.


Átlagos az az ember (számomra), aki helyes arcú, minden rendben van vele, de még is hiányzik belőle az a valami ami széppé teszi az embert.


Szép számomra az a személy a szép, aki szép hajú, bőre ápolt, tiszta, jó illatú, szépen öltözik, a szeme szép, az alak mindegy (duci lányt is találtam már nagyon szépnek, persze ne legyen hájtömeg), mosolygós, kedves.


A kisugárzás, ápoltság mindennek az alapja, én úgy gondolom!

2012. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!