Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Holnap megyek először intim-gy...

Holnap megyek először intim-gyantáztatni. Mit kell tudnom?

Figyelt kérdés

Hogyan fog történni, mit kell nekem csinálnom? Részletesen.

20/L


2009. aug. 11. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
tangaba menj, nem kell levenni. egyik oldalrol epilalja majd a masikrol, ugy h felrehuzza a bugyit. majd fogja mondani h hogy helyezkedj, de alapjaban a hatadon fekszel illetve konyokolsz. segit ha neha feszesen tartod a bort (a kozmetikusnak nincs eleg keze ehez) mert igy hatekonyabb az epilalas es nem is faj annyira. foleg amikor a hajlatokat gyantazza. h mit kell meg tudj.....h iszonyatosan fog fajni :( de megeri. utana 1 napig minimum ne vegyel forro furdot es elotte es utana 1 napig ne menj tuzo napra mert attol megerzekenyebb lesz a borod. hasznalj nyugtato testapolot vagy koromvirag kremet. a borod meg nehany oraig piros lesz, de 1-2 nap alatt tuti szep lesz. ja es ne szamits arra h 100% sima lesz mint pl labszar borotvalasakor, picit szurni fog de nem annyira mint borotvalas utan es optikailag tokletes lesz az eredmeny. ha a gyanta nem szed ki mindent (es rendszerint igy van) szemoldok csipesszel szoktak kiszedni a maradekot, ha ugyes a kozmetikus ezt is megcsinalja. (nekem ez a halalom:-s) kitartast!
2009. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is tervbe vettem az intim-gyantát,úgyhogy most jól jött ez a kérdésed :-)

Majd írd meg légyszi,hogy milyen volt!


Eddig úgy csináltam,hogy egyszer lekentem krémmel,és utána nem hagyom visszanőni a szőrt,mindig kiszedem csipesszel.Időigényes,de hatásos..


Már nem fáj,de azért a gyantától tartok így is,hiszen ott egyszerre húzzák ki az összeset.Így pedig "rákészülök" a fájdalomra :-D


Szia!

2009. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nah, túléltem! Kintről haladt befelé, az ajkaknál nem nagyon fáj, inkább a szeméremdombnál. Akkor fájt kegyetlenül, amikor a már legyantázott részre ismét forró gyantát kent. Azt hittem, leég! Az kegyetlenül fájt. De a többi kibírható. Az viszont meglepett, amikor fel kellett húznom a lábam hátra, és még a fenekemet is kigyantázta :P

Aztán behintőporozta, mondta, hogy zuhanyozzak, ne kádban fürödjek, és ne menjek 2 napig strandra. Ezekkel az instrukciókkal utamra bocsátott.

Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, kibírható a dolog, és amikor felvettem a ruhám, már nem is éreztem semmit. Mintha semmit se csinált volna. Azt hittem, hogy utána majd járni sem tudok majd kb, de egyáltalán nem fájt, most is jól vagyok, és nem is gyulladt be a szörtüsző. Kitűnő eredmény, és csak 2750 Ft volt. :)

2009. aug. 12. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!