Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktál kicsi, népszerűtlen...

Szoktál kicsi, népszerűtlen butikokban vásárolni?

Figyelt kérdés

Tegnap jártam Debrecenben, és az utcákon sétálva néztem a boltok kirakatát. Volt rengeteg kis bolt, amiket, ha nem kifejezetten a kirakatokat nézném, észre sem venném. És sok szép dolgot láttam, pl. egy gyönyörű kabátot 7400 Ft-ért, egy kicsi cipőbolt kirakatában is a szép csizmák 5000-7000 Ft-ba kerültek. Szerintem ezek nem rossz árak.

Eddig, ha vásárolni akartam, csak elmentem az egyik plázába Budapesten, és ott voltak a népszerű boltok? H&M, Tally Weijl, New Yorker, Deicmann. De nekem már valahogy elegem van ezekből a boltokból, nagyon elszálltak az árakkal, pl. a Deichmannban már nem is találok csizmát 8000 Ft alatt csizmát.

Ti mit gondoltok erről a témáról? Be szoktatok térni az ilyen kicsi butikokba?


2012. nov. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én falun élek, itt ugye nincs pláza, csak ilyen butik. Tény, hogy szoktam a Westendben is vásárolni, de a butikba is betérek. 3000-ért vettem bokacsizmát, 1500-ért fölsőt és stb. Persze, egyértelmű, hogy nem fog évekig tartani, de a bokacsizmát is pl alkalmakra veszem fel, így arra bőven jó. A kínai boltokkal több a bajom, ott már a boltban esnek szét a cuccok, de még így is volt, hogy vásároltam ott, ha láttam egy egy jobb darabot.
2012. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy vannak olyanok is ezen az oldalon akiknek az apja milliomos...
2012. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze simán. Nekem is vannak Tally, Mango, Zara, H&M meg ilyen kis butikos ruháim vegyesen. Néha a butikokban sokkal jobb ruhákat találok mint a plázákban. Szerencsére nem vagyok márkasznob. Mondjuk ebben a mostani válságban semmiképp nem hátrány ha valakinek nincsen flancolós mániája...
2012. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak ott vásárolok. A ruháim 90%a kis boltokból,butikokból származik. A maradék 10 plázából vagy netről :D
2012. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!