Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek inkább a...

Férfiak! Nektek inkább a szőke vagy a barna lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Azt fogják mondani, hogy a barnák, de ez nem igaz. A szőkék tetszenek minden hapsinak. Nekem is volt egy ismerősöm, aki állandóan azzal jött, h neki a barnék tetszenek., Nem találjátok ki! egy platinaszőke csajjal jött össze
2012. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de miért van ez?
2012. nov. 2. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
A szőkét ősidők óta az arannyal=gazdagsággal hozzák kapcsolatban, pl. az ókori Rómában is csak a leggazdagabbak festették szőkére a hajukat, ez volt a szépségideál, és valahogy a mai napig benne van a köztudatban.
2012. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyesééég! mindenkinek van ideálja, de az nem jelenti azt, hogy mondjuk csak barna szemű barna hajú emberekkel jönnének össze, ha mondjuk valakinek az az ideálja... meg szerintem inkább számít az, hogy milyen az arc, mit hogy milyen a hajszín... egyébként L
2012. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát tetszett már barna meg szőke lány is...
2012. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy pasi nem a hajszínt nézi... teljesen lényegtelen dolog.
2012. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

a szőkék jobban kiváltják a védelmezési reflexet, mivel általában a gyerekek nagy része szőke, még az is, aki később barna lesz

ezért a szőke nőt tudat alatt azonosítják egy védelemre szoruló gyermekkel

ez pszichológia

értelmetlennek tűnik, de ez van (nem kell, hogy apatípus legyen a pasi, mert ez génekbe kódolt dolog, nem tudatos)

2012. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Na ne beszéljetek ennyi hülyeséget hogy a férfiaknak a szőkék jönnek be, mindenkinek más az ideálja , nekem mind1 a hajszín de nekem inkább a szőkésbarna hajú lányok jönnek be, és nekem ne mondja meg senki h nekem milyen lányok jönnek be és hogy én is a szőkékre bukom, mert minden pasinak az kell.Mekkora baromság már.
2012. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szőke vagyok (nem festetten, de azért elég világos) az összes fiúismerősömnek a barna haj a minden...na ennyit erről, sosem értettem a szőkekultúrát...

Én eddig már sokszor megkaptam hogy "nanemakarodbarnárafesteni"....

2012. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem az eredeti hajszínű lányok jönnek be..de ha már választani kell, akkor inkább szőkék, mint feketék
2012. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!