Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek attól, hogy...

Szerintetek attól, hogy festett szőke valaki haja és barna a szeme, magas sarkúban jár, nagyon csinos, és alapból szép nagy melle van az természetellenes?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 22:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A pasiknak mi jön be inkább?A természetes nők,akik szépek vagy inkább a szexis csinos szép nők?
2012. szept. 28. 22:35
 2/12 anonim ***** válasza:
az attól is függ, hogy öltözik és sminkel.
2012. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki ázsiai vagy pl. mediterrán karakter, és barna szemhez, sötét szemöldökhöz, esetleg még kreolos bőrhöz festett szőke haja van, az számomra természetellenes és nem tetszik. Ettől függetlenül egy éjszakára még elmehet, mert ugyanakkor szexinek tartom, ha egy nőnek festett szőke a haja :)
2012. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alapozó és szempillaspirál esetleg egy kis bronzosító
2012. szept. 28. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én a barna haj és FESTETT szőke haj kompótól hányingert kapok. Vannak természetes barna szemű szőkék, nekik még különleges is lehet, de festett hajnál olcsónak hat.
2012. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem értem ezt,hogy a szőke haj barna szem miért természetellenes meg csúnya??


akkor őiscsúnya?Szerintem gyönyörű(pedig ő még barna börű is de nem természetellnes.)



[link]

2012. szept. 28. 23:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Így leírva lehet természetellenes is meg nem is. Viszont ilyen nő nekem nem szexi, hanem tömegcsaj/unalmas. Ennél nekem különlegesebb nők tetszenek.
2012. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ezen a Képen, szőke hajjal még Beyonce sem vonzó, hanem közönséges és olcsó. Barna hajjal pedig szexi.
2012. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szerintem gyönyrű igyis
2012. szept. 28. 23:07
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg Beyoncénak pont a szőke haj áll jól. :D Bár a hidrogén szőke még rajta is hülyén festene. :)
2012. szept. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!