Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű körömlakk? (amelyik nem kopik nagyon a strandon sem)

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne márkás körömlakkot vegyél, hanem van az Essence-nek ez a Gel look top coat nevű átlátszó lakkja , bármilyen gagyi lakkra kened is rá, 5 napig minimum olyan lesz a körmöd, mintha aznap festetted volna ki (minden nap mosogatok, és 2 napnál tovább nem bírja semmi a körmömön). Kb 600-700 Ft.

[link]

2012. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt tökéletes is lenne :)
2012. nov. 3. 08:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeritem ez függ a körömtől is.

Nálam pl. akármilyen lakknál 2 nap a csoda.

A fent említett fedőlakktól meg főleg mosogatás, fürdés, hajmosás, egyéb vizes dolgok után egy az egyben lejön a lakk nálam. BTGN fedőlakk dettó, bár az nálam jobban bírta talán. :S

Ha nagyon fontos lenne a dolog, esetleg csináltass gél lakkozást, az bírja a strapát. :) Vagy csak simán lakkoztass, egy manikűrös azért egyéb csodaszereket is ken a körömre, amitől az kicsit tartósabb lesz, és ez még nem is extrémen drága. :)

2012. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem leginkább a MAC és Chanel lakkok váltak be, de ha megfizethető kategóriát akarsz, akkor mondanám a Loreált és a Rimmelt. Jó még a Maybelline is, csak az volt vele a problémám, hogy a vége kopott (ugyanígy a Catrice-nél). Persze mindenkinél más, ki kell próbálgatni (mindenesetre nem ajánlom a százforintos vagy kínai boltokban kapható vackokat, mert eltöredezik és elszíneződik a körmöd)
2012. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem az essence vált be, egy hétig is bírja, bár hozzáteszem, nem gyakran mosogatok.
2012. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mit veszel, ha gyenge és hajlékony a körmöd, minden lakk le fog pattogni.
2012. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1: minél rövidebb a körmöd, annál tartósabb lesz a lakk

2: mindenkinél más válik be ahogy nézem. Az essence-t mindenki dícséri, nekem egy napot sem bír. Próbálgatni kell, de nekem az astor és loreal lakkok egész jól bírják. Monfdjuk én, ha megpattan a lakk az érintett körmöt mindig újrafestem. Nem megterhelő procedúra és sokáig szép lesz a körmöd.

2012. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!