Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk. Nektek a jól kifestett...

Fiúk. Nektek a jól kifestett lányok tetszenek (alapozó, rúsz, erős smink mindig tiptop készen) vagy a természetesek ( természetes smink, lazább)?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
ilywen ökör kérdést. senki nem szereti, ha a lány fejét 8kilo smink borítja. de azt tegyük már hozzá, én mindig "jól ki vagyok festve", le van alapozva az arcom, szép a szemöldököm, kiemelem a szemem-de ettől függetlenül még nem vagyok levakolva. ha így teszed fel a kérdést nyilván mindenki a másodikra voksol, nyilván te is oda tartozol, ha szubjektív véleményeket akarsz ne manipuláld a népet, ha pedig s/ggnyalásra vársz jó helyre jöttél sajna sok a barom...szal a mondat utolsó felével ne is foglalkozz.
2012. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy a természetes, natúr, vagy smink nélkül
2012. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapozóval és rúzzsal se néz ki valaki feltétlenül agyonsminkeltnek. Ettől függetlenül a természetes sminket szebbnek találom, ami kiemeli az erősségeit és leplezi a kevésbé szép részeket. Amikor valaki új arcot alkot magának az nem túl szimpatikus.
2014. júl. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!