Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Az gáz ha egy srácnak...

Csajok! Az gáz ha egy srácnak össze van nőve a szemöldöke?

Figyelt kérdés
Nem olyan vészes, csak közelről látszik. Képeken egyáltalán nem...
2009. aug. 11. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom nekem annyira nem tetszik az összenőtt szemöldök.De ha csak pár szál van ott középen akkor az nem baj de ami nagyon sűrű ott közprészen az nem tetszik de ez csak az én véleményem de ha a csajod nem zavarja márha pasi vagy akkor hagyd a fenébe!
2009. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen
2009. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem. Cikibb ha látszik, hogy csipesszel formára van igazítva. Na az gáz.
2009. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én kiszoktam szedni 1-2 havonta a páromét,de csak középen.Annyira nem vészes,ő akarta hogy nézzük meg milyen kiszedve
2009. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon gáz! Szedd ki!


Én még nem voltam olyan közegben,ahol ne röhögték volna ki az ilyet.


De elég csak ott középen kiszedni azt a pár szálat,amit mondtál,a többihez nem kell nyúlni és akkor a kutya se mondja meg hogy szeded a szemöldököd. ->csipesz

2009. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, egy kicsit gáz, de ha csak pár szálról van szó akkor nyugodtan kiszedheted, azzal a pár szállal úgy sem kell sokat vesződni
2009. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gáz!!!!!!!!
2009. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az! De a b*zis, agyonszedett is az!!! -.- (2 véglet...)
2009. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!