Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Push up melltartóról mi a...

Push up melltartóról mi a véleményetek? Nem gáz, hogy egyszer kicsi, egyszer "nagy" egy csaj melle?

Figyelt kérdés
Szoktam push up-ot felvenni, pl ha olyan a ruha, amiben jobbat mutat a nagyobb mell. Bő egy számmal növeli a méretet. Egyébként A-s a kosárméretem, bár csak 1-2 cm hiányzik a B-hez. Push up-pal viszont rendesen B-s lesz, és szép vele a dekoltázs. Csak az a baj, hogy ha egyszerű melltartóban vagyok, akkor látszik, hogy mi is a valóság. Szóval, szerintetek gáz az ilyen méretingadozás melltartótól függően?
2012. nov. 4. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy aki ilyen eszközök folyamodik az mindig is ilyen eszközökhöz folyamodik. :)


Szóval akkor mindig push up-ot hord. Még sportmelltartóban is :)

2012. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, ezért is nem hordok ilyet már rég, nekem AA-s mellem van, push uppal ez simán B-s lesz, de az nem igazi. Például amikor randira mentem sose vettem fel push upot, mert azért ez egy elég nagy átverés, belém esne valaki mert milyen szép nagy kerek melleim vannak, közben az meg csak egy vastag szivacs... soha le sem merném venni előtte. Szóval inkább nem is hordok ilyet. Így is belém esnek csak nem a mellem miatt :')
2012. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha beléd esik valaki, akkor nem a melledért fog, hanem a személyiségedért, meg a gyönyörű arcodért, szemeidért, a melltől még senkinek sem lett jó vagy szimpatikus a kisugárzása, sőt valakinek kifejezetten nem tetszenek a nagy mellek, inkább a kicsik, közepesek, legyen arányos és kész, te sem a farok méret alapján döntesz, az hogy kibe esel bele azt nem te irányítod, csak érzed és kész
2012. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!