Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A körte alkat senkinek sem...

A körte alkat senkinek sem tetszik?

Figyelt kérdés

Pont most olvastam egy kérdést erről és a legtöbben szidták a körte alkatot, hogy milyen nőietlen, mert nem hízik mellre, meg ilyenek. Én is inkább körte vagyok, és megkövezhettek, de nekem személy szerint jobban tetszik a körte, mint a homokóra. Viszont mindenkitől azt hallom, hogy milyen szerencsétlen alkat, meg ronda... Akkor így már nem fogok tetszeni egy srácnak sem?

14l


2012. nov. 6. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez hülyeség. Nem kell minden zagyvaságot elhinni. Nekem speciel kimondottan a körte alkatú lányok teccenek, mert vastag a combjuk és széles a csípőjük. Mondjuk nekem az ideális 130-210 kg-s nő :D
2012. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi gond nincs a körtével. Azt sem kell elhinni, hogy nem nőies. Okosan kell öltözködni, a derék-csípő kontrasztot hangsúlyozni, ha vékony vagy, és szupernőies leszel. Ha ducibb vagy, akkor meg a mell-derék vonalat, az eredmény ugyanez :)
2012. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát tény szerintem sajnos, hogy a homokóra tetszik a legtöbb embernek. :( (Én is körte vagyok...)

De ne aggódj, az emberek nem egyformák, lesz, akinek te leszel a legszebb a világon!

2012. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is körte alakom van, és én is úgy vagyok, mint te. Jobban tetszik, mint a homokóra, de kinek mi... Mert mindenhol azt lehet hallani, hogy a homokóra a tökéletes, az álom meg ilyenek.. de ha valakinek egyszerűen nem olyan a testalkata, akkor bármit is csinál, nem lesz olyan.


18/L

2012. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy szépes feszesített, formált körte is tud jól kinézni. Míg egy homokóra is lehet nem túl vonzó, ha tiszta háj meg plötyi. Persze ez csak példa. Az én alakom pl körte és homokóra keveréke. Fenékre és combra hízok, máshova nem, szóval lehet elefántfenekem, a hasam akkor is vasalódeszka marad, mellbe szinte semmi sem megy-ez kifejezetten homokórára jellemző. De viszont a csípőm, ha rátornázok és nincs rajtam felesleg, ugyanolyan széles, vagy kicsit keskenyebb is, mint a vállam, ami meg inkább a homokórára tipikus. Derekam elég hangsúlyos. És a mellem sem túl kicsi (azért nem is nagy), ahogy az a körténél szokott lenni. A típusok (alma, körte, homokóra, banán) pedig ritkán fordulnak elő tiszta formájukban, általában inkább két,vagy több típus kombinációja jellemzi őket, ahogy nálam is, és talán nálad is, meg a többi válaszolónál. Lényeg, hogy bármilyen típus vagytok, adjatok magatokra, ami a test karbantartását illeti, vagyis egészségesebb kaja, és mozgás, és torna!
2012. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik...
2012. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Fenékre és combra hízok, máshova nem, szóval lehet elefántfenekem, a hasam akkor is vasalódeszka marad, mellbe szinte semmi sem megy-ez kifejezetten homokórára jellemző" Ez kimondottan a körtére jellemző, nem a homokórára, mert az egyenletesen hízik mindenhova.

Szerintem hülyeség, hogy a körte nem nőies, a banánra mondanám, hogy nem túl nőies, de a körte?! Láttál már pasit széles csípővel? Na ugye... A nőiesség nem merül ki a nagy mellekben:) Ügyesen kell öltözködni, ennyi.

2012. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi. Körtét akartam írni.
2012. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez nem is igaz... nekem pont a körte alakúak tetszenek
2015. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!