Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Az osztályomba jár egy lány aki tetszik, de a haverjaimnak nem. Szóval van esélyem, mg jóban is vagyunk. Nagyon bolond a lány, ez az ami megfogott benne. Minden őrültségben benne van, de ugyanakkor nagyon odafigyel másokra és szeret másokkal beszélgetni. Nem ítél külső alapján. tényleg mindenkivel szívesen beszélget, aki intelligens(mert hát ő is az)Amúgy nagyon vékony van 45 kiló az egész csaj és kb 165-170 cm és tök nagy csöcsei vannak. Ne értsetek félre nem vagyok olyan akinek ezért tetszik meg egy csaj mert jó nagyok a mellei, vagy jó a segge, csak meglepő. na m1. amúgy meg szőke és mandulaformájú gyönyörű szemei vannak, amit ha meglátok rögtön zavarban leszek és kicsit furcsán viselkedek vele. A szája is nagyon szép! Csak az orra görbe. engem ez persze nem zavar legalább egyedi :) Ti mit gondoltok róla? Szeretnék vele összejönni, de barátaim nem támogatnak, pedig nagyon szép és kedves és vicces. Csak az orra nem tetszik nekik és emiatt csúfolták is. És hogyan mondjam el neki, hogy tetszik nekem? :) HELP!!

2012. szept. 29. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lett volna annyi elég, hogy "Van egy lány az osztályomban, aki tetszik nekem, hogyan mondjam el neki?"

?XDDDD

2012. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem tudom kinek elmondani mer lehurrognak, és ez most kitört belőlem :'DDD
2012. szept. 29. 22:05
 3/12 anonim ***** válasza:
a barátid közül senki sem támogat? Ez már rosszul kezdődik, ilyenkor általában valami gáz szokott lenni a csajjal/pasival.
2012. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Háát igaz van egy sajátos stílusa a lánynak, amit valaki vagy szeret vagy nem. De ő is az a csaj akit jobban meg kell ismerni. És a barátaim nyominak tartják, mert "stréberekkel" beszélget... De amúgy van pár barátom aki támogat, csak a túlnyomó része nem és ezért össze vagyok zavarodva hogy mit csináljak :/
2012. szept. 29. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a lányt de szerintem mondd el neki mit érzel a barátaid meg segíthetnének neked attól mert nem tökéletes az orra nem kéne kinézni. :)
2012. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Így is fogok tenni :) Köszi :D
2012. szept. 29. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
"és tök nagy csöcsei vannak" Ezmiez? :D Ha már ennyire tetszik, igazán lehettnél egy kicsit... khm... tisztelettudóbb. :P Ha pedig össze akarsz jönni vele, hívd el randizni. :)
2012. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó hát na :DD ömm és valami ötlet hogy hova vigyem? :D moziba semmiképp nem akarom mert ott nem tudunk normálisan beszélni...
2012. szept. 29. 22:40
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok Szerintem az is elég ha elhívod sétálni esetleg beültük megenni egy sütit vagy teát :D
2012. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké az jó lesz :) köszi! :)
2012. szept. 29. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!