Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy népszerűsítsem magam,...

Hogy népszerűsítsem magam, mint AVON tanácsadónő?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem az avonozást, és tippeket szeretnék kérni, hogy hogyan tudnám magam minél jobban népszerűsíteni?


Van facebook oldalam, de az ismerősökön kívül nem tudom ajánlani másoknak az oldalt, és nem sok olyan ember kedvelte aki nem az ismerősöm, ráadásul hiába írok ki akciós ajánlatokat, és hogy katalógust lehet kérni, eddig alig jelentkeztek.



2012. nov. 7. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én is szeretném tudni.Csak az a baj hogy ma már minden második ember Avon tanácsadónő.Én is csinálom igaz csak a családnak és magamnak rendelek.
2012. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
termékbemutatóval, ahol mindent kipróbálhatnak, és ne ajánlgasd a katalógust, hanem add oda, hogy nézze meg, ha már nála van, tuti belelapoz
2012. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Facebookon lehet ilyen reklámot is kitenni oda oldalra...és ha az ismerőseid lájkolják (de rossz szó) az oldalat, akkor az ő ismerőseik is láthatják...:D
2012. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Keress valami normális munkát mondjuk úgy.

Nem tudom mért akar mindenki ilyen gyökér ügynöki munkát.

minek kell tanácsadónő? bemész a boltba és megveszed ami kell azt kész

2012. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj,hogy nincs valami sok esélyed,mivel válság van és szegények az emberek,így nem tudom,ki akar kaja helyett sminkcuccokat venni.De azért sok sikert.
2012. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Keressek normális munkát? Még tanuló vagyok, de nyáron is sokat dolgoztam, és ha tudok most is megyek mindig, ez csak egy kis plusz pénz. Mielőtt ilyen udvariatlanul és alaptalanul vádolnál azzal, hogy nem keresek rendes állást gondolkodj el azon, hogy vajon tudsz-e rólam bármit is. Nem kioktatást kértem az életről, hanem ötleteket. Ha nem tudsz, inkább ne írj.


A többieknek köszönöm a választ!

2012. nov. 11. 00:15
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

Akkor plusz pénzt ne ilyen hülyeségből szedd össze.

Szerintem elég gáz mikor valaki ilyen olyan cuccokkal házal és ajánlgatja, és ez lényegében erről szól.

2012. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem házalok, és eszembe sem jutna ilyet csinálni. Mondj egy példát, hogy mivel keressek pluszpénzt!
2012. nov. 12. 18:12
 9/10 anonim ***** válasza:
az avonban vannak nagyon jó minőségű termékek, amilyet azóta se találok se rossmannban, meg ilyesmi boltokban. Pl. a szemceruza.
2012. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mit tudom én te dolgod.Nem fogok ezen gondolkodni helyetted.

De vagy válalsz hétvégére valami pluszt pl ide oda elmész hosteskedni (ha jól nézel ki).

Vagy pokerezz neten ,tőzsdézz stb... találd fel magad:D


De ez az avonos dolgot én nem vágom ha kell valami tőlük sztem egyszerűbb ha egyenesen a forgalmazótól veszi meg az ember.

2012. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!