Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek modell?

Szerintetek lehetek modell?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, de már kicsi korom óta modell akarok lenni. Elég magas vagyok: 162 centi. 49 kg, ez elég soknak tűnhet, de szépen oszlik el rajtam. Vállnál egy picit hosszabb szőke hajam van. Viszont szemüveges vagyok, és az orrom is picit nagy. Szerintetek lehetek így modell? Mit kell hozzá tennem?

2012. nov. 8. 13:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

mell: 77 cm

derék: 62 cm

csípő: 79 cm

2012. nov. 8. 13:11
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
kicsit alacsony vagy szerintem, pl kifutón legalább 175 centis nők mászkálnak. Fotó modell lehetsz még. Szemüveg nem gáz, kontaktlencsében is lehetsz. Az orr nagyságra meg azt mondom, karakteresebb lesz az arc tőle. De ha gondolod küldj egy képet üzibe. :) remélem segítettem valamit.
2012. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, egyrészt alacsony is vagy, másrészt az adataid sem megfelelőek - a mell-és csípőbőséged túl kevés, a derekad pedig picit több a kelleténél.


Minden rosszindulat nélkül, sajnos elég lapos lehetsz. Ha ehhez lennél 10-15 centivel magasabb, akkor kifutómodellnek felvennének, mert oda a nagyon soványakat is keresik, de fotómodellnek semmiképp, ilyen adatokkal. A magasságod pedig csak fotómodellnek lenne jó, nőni meg már nem igen fogsz.

Igaz, ha szerencséd van, még nőiesedhetsz.


Egyébként a kifutó-és fotómodellkedéshez is kritérium pl. a karakteres, egyedi arc.

2012. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vvagyok, most látom az adatokat amiket kiírtál. Teljesen igaza van a második kommentelőnek. Kicsit nőiesedned kell, akkor még lehetsz talán fotómodell.
2012. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Adriana Limának 86 a mellbősége. Akkora baj, hogy 14 évesen nincsenek óriási melleim? -.- Ez amúgy is csak egy kérdés volt...
2012. nov. 8. 13:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az előttem lévők az igazat mondták, nem kell megsértődni emiatt, nem gúnyoltak ki téged vagy valami... 14 éves vagy. még fejlődhetsz. ha viszont szép az arcod, lehetsz arcmodell! egyik ismerősöm 158 cm de nagyon gyönyörű arca van, és fel is figyeltek rá.
2012. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
A 162 cm egyáltalán nem magas. Az átlagmagasság nőknél 167 cm, én 14 évesen 168 cm voltam, most (24 vagyok) 170-171 cm vagyok,és én sem vagyok magas, csak nagyobb az átlagnál kicsit. Nőre kb. 178 felett mondom h magas.
2012. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen ez egy kérdés volt és a többiek válaszoltak is rá, elég részletesen. Nem tudom mi a problémád. Ha úgy gondolják nem lehetsz modell, akkor nem kell megsértődni. A 77 meg a 89 között meg azért elég nagy különbség van. Ja és nem mellesleg Adriana gyönyörű. Nem véletlenül lett belőle nemzetközi modell. Ha szép vagy karakteres arcod van, akkor lehet rá esélyed. Viszont szerintem nagy karriert ne várj. Bár manapság már minden második lány modell, csak a színvonal nem mindegy.
2012. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként egyáltalán nem gond, h a mellbőséged ennyi, ne aggódj, ez még változni fog :). Az érdekelne h a csípőbőségedet pontosan hol mérted? (a csípődnél körbe a csontnál, vagy a feneked legszélesebb pontján körbe(feneked közepe kb)?
2012. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Adriana Limának 86 a mellbősége. Akkora baj, hogy 14 évesen nincsenek óriási melleim? -.- Ez amúgy is csak egy kérdés volt..."


Egyáltalán nem baj, hogy nincsenek akkora melleid. Ha érdekel, nekem is csak 84 a mellbőségem, és én 23 éves vagyok. Ez alkat kérdése.


Viszont te feltettél egy kérdést, és az az igazság, hogy kevesek a méreteid a modellkedéshez egyelőre.


Ha szerencsés vagy és nősz még, vagy nőiesedsz, akkor a jövőben lehet, hogy adódik rá lehetőséged.


Azonban azzal remélem tisztában vagy, hogy a 77 nagyon távol áll a 86-tól, és az elvárás a 90, alap esetben. Nyilván, ha kivételesen szép vagy jó adottságú az ember lánya, akkor ebből jöhet le pár centi, de azért nem 13.

2012. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!